Czat inwestorski z Sebastianem Buczkiem prezesem Quercus TFI | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika Czaty
20 lip 2018, 15:58

Krajobraz po 16 miesiącach bessy na polskiej giełdzie – czat inwestorski z Sebastianem Buczkiem, Quercus TFI

Pierwsze półrocze 2018 było na giełdzie jednym z najtrudniejszych od wielu lat. Umacniający się dolar, rosnące koszty pracy, lokalne problemy na rynku akcji i obligacji nie ułatwiały skutecznego inwestowania. Nad gospodarką wisi widmo spowolnienia, a nastroje rynkowe nie napawają optymizmem. Czy to sygnały ostrzegawcze, czy kontrariańsko – moment do zainteresowania się akcjami? Czy warto w tym momencie interesować się polską giełdą, czy raczej spojrzeć na inne rynki? Na te i inne pytania, związane z polską giełdą, ale też i działaniem Quercus TFI odpowie na czacie inwestorskim Sebastian Buczek – założyciel i prezes zarządu spółki. Spotkanie odbędzie się w środę, 25 lipca 2018 r. o godz. 16:00.

Już teraz zapraszamy do zadawania pytań

Zapraszamy na czat z twórcą i prezesem Quercus TFI, Sebastianem Buczkiem, podczas którego nasz gość będzie odpowiadał na pytania na temat sytuacji na rynkach finansowych, polskiej giełdy i rynków zagranicznych, a także na temat spółki Quercus i strategii stosowanych w funduszu.

Spotkanie rozpocznie się w środę, 25 lipca 2018 r. o godz. 16:00. Zapraszamy do zadawania pytań już teraz (możliwość zadawania pytań została już uruchomiona).

Kliknij tutaj,aby zadać pytanie na czacie

Materiały, które warto przeczytać przed czatem

 

Zostaw swój e-mail: przypomnimy Ci o zbliżającym się czacie, na kilka minut przed jego rozpoczęciem

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.