Czat inwestorski z Szefem Pionu Finansowo-Księgowego w Grupie CIECH, Mirosławem Wojtaszko
Obrazek użytkownika Czaty
06 wrz 2018, 10:58

„Przejęcie Proplanu, nowe inwestycje, ocena sytuacji na rynku sody” – czat z CIECH S.A. po wynikach za I pół. 2018

CIECH to międzynarodowa, zdywersyfikowana grupa chemiczna, będąca liderem w branży chemicznej w Europie Środkowej i Wschodniej. W lipcu tego roku spółka przejęła 100 proc. akcji Proplanu – hiszpańskiego dostawcy środków ochrony roślin. Dzięki temu CIECH zyskał dostęp do nowych rynków zbytu w południowej Europie, północnej Afryce, Ameryce Południowej i Australii. W tym roku CIECH ogłosił rozpoczęcie budowy nowego zakładu produkcyjnego soli w Niemczech oraz zwiększył moce produkcyjne szklistego krzemianu sodu. Spółka rozpoczyna także negocjacje kontraktów na 2019 rok na podstawowym rynku działania – sody kalcynowanej.

Już wkrótce, 5 września, spółka opublikuje wyniki finansowe za I półrocze 2018 r. Zapraszamy na czat inwestorski z Dyrektorem Pionu Finansowo-Księgowego w Grupie CIECH, Mirosławem Wojtaszko, na którym rozmawiać będziemy o aktualnej sytuacji finansowej spółki i planach dalszego rozwoju. Spotkanie odbędzie się w czwartek, 6 września 2018 r. o godz. 14:00. Zapraszamy do zadawania pytań już teraz.

Już teraz zapraszamy do zadawania pytań!

Czat rozpocznie się w czwartek, 6 września 2018 r., o godz. 14:00. Do zadawania pytań zapraszamy jednak już teraz (możliwość zadawania pytań została już uruchomiona).

Kliknij tutaj,aby zadać pytanie na czacie

Materiały, które warto przeczytać przed czatem:

Zostaw swój e-mail: przypomnimy Ci o zbliżającym się czacie, na kilka minut przed jego rozpoczęciem

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.