Czat inwestorski R22– Sytuacja finansowa po wynikach za rok 2017/2018
Obrazek użytkownika Czaty
13 wrz 2018, 12:39

"Z sukcesem przejmujemy i konsolidujemy kolejne firmy" – zapraszamy na czat z prezesem Grupy R22, Jakubem Dwernickim

Grupa R22 to dynamicznie rosnący holding spółek technologicznych, w której skład wchodzą firmy oferujące: usługi hostingowe i sprzedaż domen (Grupa H88), usługi omnichannel communication automatyzujące komunikację elektroniczną z odbiorcami (Grupa Vercom) oraz usługi telekomunikacyjne realizowane przez Grupę Oxylion. Spółka stawia na międzynarodowy rozwój poprzez akwizycje i fuzje. W sierpniu Grupa R22 sfinalizowała zakup spółki w Rumunii, dzięki której stanie się liderem domen i hostingu w tym kraju.

Zapraszamy na czat inwestorski z prezesem R22, Jakubem Dwernickim, na którym będziemy rozmawiać o sytuacji finansowej spółki po wynikach za rok 2017/2018 i o planach dalszego rozwoju. Spotkanie odbędzie się w środę, 19 września 2018 r. o godz. 14:00. Zapraszamy do zadawania pytań już teraz.

Już teraz zapraszamy do zadawania pytań!

Spotkanie rozpocznie się w środę, 19 września 2018 r., o godz. 14:00, ale zapraszamy do zadawania pytań już teraz (możliwość zadawania pytań została już uruchomiona).

Kliknij tutaj,aby zadać pytanie na czacie

Materiały, które warto przeczytać przed czatem:

Zostaw swój e-mail: przypomnimy Ci o zbliżającym się czacie, na kilka minut przed jego rozpoczęciem

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.