Czat inwestorski Pfleiderer Group – Sytuacja finansowa i plany rozwoju
Obrazek użytkownika Czaty
03 paź 2018, 08:17

Sytuacja finansowa i perspektywy rozwoju Pfleiderer Group – zapraszamy na czat po wynikach za I półrocze 2018 r.

Grupa Pfleiderer to czołowy europejski producent wyrobów drewnopochodnych dla przemysłu meblarskiego, wnętrzarskiego oraz budownictwa. Grupa produkuje m.in. standardowe płyty wiórowe, blaty kuchenne, laminaty HPL, sztuczne okleiny oraz panele na bazie drewna. Spółka opublikowała właśnie wyniki finansowe za I półrocze 2018 r. Zapraszamy na czat inwestorski z przewodniczącym rady nadzorczej Pfleiderer Group, Zbigniewem Prokopowiczem, na którym rozmawiać będziemy o sytuacji finansowej spółki, zakończonym niedawno programie skupu akcji własnych i o planach dalszego rozwoju. Spotkanie odbędzie się w czwartek, 4 października 2018 r. o godz. 14:30. Zapraszamy do zadawania pytań już teraz.

Już teraz zapraszamy do zadawania pytań!

Spotkanie rozpocznie się w czwartek, 4 października 2018 r., o godz. 14:30, ale zapraszamy do zadawania pytań już teraz (możliwość zadawania pytań została już uruchomiona).

Kliknij tutaj,aby zadać pytanie na czacie

Materiały, które warto przeczytać przed czatem:

Zostaw swój e-mail: przypomnimy Ci o zbliżającym się czacie, na kilka minut przed jego rozpoczęciem

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.