Czat inwestorski BoomBit – debiut na GPW i emisja akcji
Obrazek użytkownika Czaty
10 kwi 2019, 12:04

IPO BoomBit na GPW i emisja akcji – zapraszamy na czat inwestorski z założycielami spółki

Grupa BoomBit jest producentem oraz wydawcą gier mobilnych na iOS, Android i platformy Nintendo Switch. Ich produkcje są dostępne w większości krajów na świecie, a do najbardziej znanych należą m.in. Tanks A Lot!, Tiny Gladiators oraz Darts Club. Oferta publiczna BoomBit jest pierwszym IPO w tym roku. O zbliżającym się debiucie na GPW, emisji akcji oraz planach rozwoju spółki będzie można porozmawiać na czacie inwestorskim, który odbędzie się 11 kwietnia 2019 r. o godz. 14:00.

W spotkaniu spółkę reprezentować będą Marcin Olejarz, Prezes Zarządu i współzałożyciel oraz Hannibal Soares Wiceprezes i współzałożyciel BoomBit. Już teraz zapraszamy do zadawania pytań.

Już teraz zapraszamy do zadawania pytań

Spotkanie rozpocznie się w czwartek, 11 kwietnia 2019 r., o godz. 14:00, ale zapraszamy do zadawania pytań już teraz (możliwość zadawania pytań została już uruchomiona).

Kliknij tutaj,aby zadać pytanie na czacie

Materiały, które warto przeczytać przed czatem

Zostaw swój e-mail: przypomnimy Ci o zbliżającym się czacie, na kilka minut przed jego rozpoczęciem

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.