Czat inwestorski Libet – Sytuacja finansowa po wynikach za I kwartał 2019 r.
Obrazek użytkownika Czaty
12 cze 2019, 11:56

Wyniki finansowe Libet i perspektywy rozwoju na rynku budowlanym w latach 2019-2020 – zapraszamy na czat z Prezesem Zarządu spółki

Libet to wiodący na polskim rynku producent kostki brukowej i innych betonowych materiałów nawierzchniowych. Spółka jest też niekwestionowanym liderem polskiego rynku w segmencie kostki brukowej premium, z udziałem wynoszącym ok. 34%.

Spółka przechodzi restrukturyzację – sprzedała istotne aktywa, dzięki czemu obniżyła zadłużenie. Opublikowała też prognozę finansową na 2019 rok, zakładającą EBITDA na poziomie 40 mln zł, a zysk netto na poziomie 17 mln zł. Pod koniec maja Libet opublikował też wyniki finansowe za 1q2019. O nich, a także o perspektywach spółki na rynku budowlanym w 2019 i 2020 roku porozmawiamy na czacie inwestorskim z Prezesem Zarządu i dyrektorem zarządzającym, Thomasem Lehmannem.

Już teraz zapraszamy do zadawania pytań

Spotkanie rozpocznie się w piątek, 14 czerwca 2019 r., o godz. 12:00, ale zapraszamy do zadawania pytań już teraz (możliwość zadawania pytań została już uruchomiona).

Kliknij tutaj, aby zadać pytanie na czacie


Materiały, które warto przeczytać przed czatem

Zostaw swój e-mail: przypomnimy Ci o zbliżającym się czacie, na kilka minut przed jego rozpoczęciem

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.