Nowa strategia rozwoju i wyniki finansowe Grupy Lubawa – zapraszamy na czat z prezesem zarządu, Marcinem Kubicą | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika Czaty
08 paź 2019, 09:24

Nowa strategia rozwoju i wyniki finansowe Grupy Lubawa – zapraszamy na czat z prezesem zarządu, Marcinem Kubicą

Grupa Lubawa jest ekspertem w produkcji tkanin, materiałów reklamowych (m.in. parasole i inne, głównie tekstylne, nośniki reklamowe) oraz sprzętu specjalistycznego (m.in. maskowania multispektralnego, kamizelek kuloodpornych, namiotów i specjalistycznych wyrobów dla służb mundurowych i straży pożarnej). Zgodnie z wynikami finansowymi za I półrocze Grupa Lubawa zwiększyła trzykrotnie zysk netto oraz poprawiła sprzedaż, dzięki realizacji znaczących kontraktów. W IV kwartale zostanie przedstawiona nowa strategia Grupa.

Zachęcamy do obejrzenia wideo, na którym prezes Marcin Kubica odnosi się do wyników pierwszego półrocza oraz ostatnich wydarzeń:

Pytania do prezentacji oraz sytuacji finansowej Grupy Lubawa będzie można zadać podczas rozmowy z prezesem zarządu, Marcinem Kubicą. Spotkanie odbędzie się w środę, 9 października 2019 r. o godz. 11:00. Zapraszamy do zadawania pytań już teraz.

Już teraz zapraszamy do zadawania pytań

Spotkanie rozpocznie się w środę, 9 października 2019 r., o godz. 11:00, ale zapraszamy do zadawania pytań już teraz (możliwość zadawania pytań została już uruchomiona).

Kliknij tutaj,aby zadać pytanie na czacie

Materiały, które warto przeczytać przed czatem

Zostaw swój e-mail: przypomnimy Ci o zbliżającym się czacie, na kilka minut przed jego rozpoczęciem

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.