Wyniki finansowe za III kwartał 2019 roku oraz plany rozwoju PROJPRZEM MAKRUM – zapraszamy na czat z prezesem zarządu Piotrem Szczeblewskim | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika Czaty
13 lis 2019, 09:45

Wyniki finansowe za III kwartał 2019 roku oraz plany rozwoju PROJPRZEM MAKRUM – zapraszamy na czat z prezesem zarządu Piotrem Szczeblewskim

Spółka PROJPRZEM MAKRUM prowadzi działalność w trzech obszarach branży przemysłowej. Pierwszy z nich to produkcja systemów przeładunkowych, które są znane pod marką PROMStahl oraz parkingów automatycznych MODULO. Kolejny to produkcja maszyn krusząco-mielących, a ostatni obszar działalności to budownictwo obiektów przemysłowych. Od 2016 roku spółka PROJPRZEM MAKRUM wchodzi w skład struktury Grupy Kapitałowej Immobile.

O wynikach finansowych za III kwartał 2019 roku oraz o planach rozwoju PROJPRZEM MAKRUM będzie można porozmawiać z prezesem zarządu spółki, Piotrem Szczeblewski. Spotkanie odbędzie się w piątek, 15 listopada 2019 r. o godz. 13:00. Zapraszamy do zadawania pytań już teraz.

Już teraz zapraszamy do zadawania pytań

Spotkanie rozpocznie się w piątek, 15 listopada 2019 r. o godz. 13:00, ale zapraszamy do zadawania pytań już teraz (możliwość zadawania pytań została już uruchomiona).

Kliknij tutaj,aby zadać pytanie na czacie

Materiały, które warto przeczytać przed czatem

Zostaw swój e-mail: przypomnimy Ci o zbliżającym się czacie, na kilka minut przed jego rozpoczęciem

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.