Emisja akcji CM International oraz perspektywy rozwoju na rynku medycyny estetycznej - czat z zarządem spółki | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika Czaty
09 gru 2019, 09:03

Emisja akcji CM International oraz perspektywy rozwoju na rynku medycyny estetycznej - czat z zarządem spółki

CM International to międzynarodowy producent urządzeń nowej generacji wykorzystywanych do zabiegów medycyny estetycznej. Spółka współpracuje z ponad 40 dystrybutorami handlowymi na całym świecie. Odbiorcami urządzeń są m.in. salony kosmetyczne, hotele, kliniki dermatologiczne oraz centra medyczne. CM International projektuje własne urządzenia, wykonuje projekty na zlecenie oraz prowadzi prace badawczo-rozwojowe poszerzające portfolio produktowe.

Obecnie trwają zapisy na akcje spółki, w ramach której CM International chce pozyskać kapitał na rozpoczęcie prac związanych z budową hali, rozbudowę działu IT i R&D oraz wprowadzenie do sprzedaży 6 nowych urządzeń w ciągu 2 lat.

O trwającej emisji akcji oraz perspektywach rozwoju na rynku medycyny estetycznej będzie można porozmawiać z prezesem zarządu CM International, Mariuszem Karą oraz wiceprezesem zarządu, Michałem Sebastianem. Spotkanie odbędzie się w poniedziałek, 9 grudnia 2019 r. o godz. 12:00. Zapraszamy do zadawania pytań już teraz.

Już teraz zapraszamy do zadawania pytań

Spotkanie rozpocznie się w poniedziałek, 9 grudnia 2019 r., o godz. 12:00, ale zapraszamy do zadawania pytań już teraz (możliwość zadawania pytań została już uruchomiona).

Kliknij tutaj,aby zadać pytanie na czacie

Materiały, które warto przeczytać przed czatem

Zostaw swój e-mail: przypomnimy Ci o zbliżającym się czacie, na kilka minut przed jego rozpoczęciem

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.