Oferta publiczna akcji Polkon oraz plany rozwoju – czat z prezesem zarządu, Grzegorzem Koniem
Obrazek użytkownika Czaty
23 lip 2020, 11:49

Oferta publiczna akcji Polkon oraz plany rozwoju – czat z prezesem zarządu, Grzegorzem Koniem

Spółka Polkon działa w segmencie budownictwa modułowego. W ofercie produktowej można znaleźć domy jednorodzinne, mikro- oraz makroapartamenty, a także kontenery specjalnego przeznaczenia. Ponadto, spółka współpracuje z firmą IKEA, która jest odpowiedzialna za wyposażenie apartamentów od Polkon. Produkty są sprzedawane w Polsce i Niemczech, a dodatkowo trwają rozmowy z partnerami z Hiszpanii, Portugalii, Wielkiej Brytanii i Skandynawii.

Polkon prowadzi emisję akcji na platformie CrowdConnect, w ramach której chce pozyskać 2 mln zł. Pozyskaną kwotę przeznaczy m.in. zakup dźwigu hydraulicznego HDS, sprzętu bezpośrednio produkującego oraz oprogramowania do wizualizacji i tworzenia projektów graficznych. Spółkę wspiera Grupa INC.

O trwającej emisji akcji oraz planach rozwoju Polkon będzie można porozmawiać na czacie inwestorskim, który odbędzie się 23 lipca 2020 r. o godz. 12:00. W spotkaniu spółkę reprezentować prezes zarządu, Grzegorz Koń. Już teraz zapraszamy do zadawania pytań.

Już teraz zapraszamy do zadawania pytań

Spotkanie rozpocznie się w czwartek, 23 lipca 2020 r. o godz. 12:00, ale zapraszamy do zadawania pytań już teraz (możliwość zadawania pytań została już uruchomiona).

Kliknij tutaj, aby zadać pytanie na czacie

Materiały, które warto przeczytać przed czatem

Zostaw swój e-mail: przypomnimy Ci o zbliżającym się czacie, na kilka minut przed jego rozpoczęciem

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.