Aktualna sytuacja spółki PointPack oraz plany rozwoju – czat z prezesem zarządu, Markiem Piosikiem
Obrazek użytkownika Czaty
10 sie 2020, 08:33

Aktualna sytuacja spółki PointPack oraz plany rozwoju – czat z prezesem zarządu, Markiem Piosikiem

PointPack to spółka technologiczna notowana na NewConnect. Firma tworzy rozwiązania IT przeznaczone dla branży handlowej oraz kurierskiej. Spółka umożliwia tworzenie nowych i dodatkowych usług, które pozwalają kooperantom zwiększanie zysku oraz pozyskiwanie nowych klientów. Technologia PointPack opiera się na systemie aplikacji, które integrują systemy kasowe, kasy fiskalne oraz urządzenia przykasowe.

W ramach współpracy z NCBiR spółka realizuje projekt rozwoju inteligentnej sieci infrastruktury logistyki miejskiej o wartości 6,5 mln zł. Prowadzone prace pozwolą na opracowanie inteligentnej sieci połączonych punktów obsługowych) oraz samoobsługowych umożliwiających w przestrzeni miejskiej skorzystanie z istniejących na rynku usług kurierskich i doręczycielskich.

O aktualnej sytuacji PointPack oraz planach rozwoju będzie można porozmawiać na czacie inwestorskim, który odbędzie się 12 sierpnia 2020 r. o godz. 10:00. W spotkaniu spółkę reprezentować prezes zarządu, Marek Piosik. Już teraz zapraszamy do zadawania pytań.

Już teraz zapraszamy do zadawania pytań

Spotkanie rozpocznie się w środę, 12 sierpnia 2020 r. o godz. 10:00, ale zapraszamy do zadawania pytań już teraz (możliwość zadawania pytań została już uruchomiona).

Kliknij tutaj, aby zadać pytanie na czacie

Materiały, które warto przeczytać przed czatem

Zostaw swój e-mail: przypomnimy Ci o zbliżającym się czacie, na kilka minut przed jego rozpoczęciem

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.