Wyniki finansowe Grupy Kino Polska TV za I półrocze 2020 roku – czat z prezesem zarządu, Bogusławem Kisielewskim
Obrazek użytkownika Czaty
21 sie 2020, 06:41

Wyniki finansowe Grupy Kino Polska TV za I półrocze 2020 roku – czat z prezesem zarządu, Bogusławem Kisielewskim

Grupa Kapitałowa Kino Polska TV SA jest nowoczesną grupą telewizyjną, która ma szansę stać się czołowym graczem na rynku Europy Środkowo-Wschodniej. Podstawową działalnością Grupy jest emisja i produkcja kanałów telewizyjnych, dystrybucja, działalność wydawnicza oraz produkcja filmowa.

Spółka rozwija się również na rynkach międzynarodowych. Przychody Grupy Kino Polska TV z tych rynków pochodzą głównie z emisji kanałów filmowych marki FilmBox i kanałów tematycznych na platformach cyfrowych i w sieciach operatorów kablowych. Grupa uzyskuje również przychody z reklam, w Polsce na kanałach marki Kino Polska oraz Stopklatka i Zoom, a za granicą generowane przez FilmBox Czechy.

O wynikach finansowych Grupy Kapitałowej Kino Polska TV SA za I półrocze 2020 roku będzie można porozmawiać z prezesem zarządu spółki, Bogusławem Kisielewskim. Spotkanie odbędzie się w piątek, 21 sierpnia 2020 r. o godz. 14:00. Zapraszamy do zadawania pytań już teraz.

Już teraz zapraszamy do zadawania pytań

Spotkanie rozpocznie się w piątek, 21 sierpnia 2020 r. o godz. 14:00, ale zapraszamy do zadawania pytań już teraz (możliwość zadawania pytań została już uruchomiona).

Kliknij tutaj, aby zadać pytanie na czacie

Materiały, które warto przeczytać przed czatem

Zostaw swój e-mail: przypomnimy Ci o zbliżającym się czacie, na kilka minut przed jego rozpoczęciem

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.