Działalność PragmaGO® w 2020 r. oraz perspektywy rozwoju – czat z prezesem zarządu, Tomaszem Boduszkiem
Obrazek użytkownika Czaty
17 wrz 2020, 09:24

Działalność PragmaGO® w 2020 r. oraz perspektywy rozwoju – czat z prezesem zarządu, Tomaszem Boduszkiem

PragmaGO® jest jedną z największych niebankowych instytucji finansowych na polskim rynku, która dostarcza kapitał mikro, małym i średnim przedsiębiorcom (MSP) całkowicie online.

Dzięki dokonywanym inwestycjom w najnowsze rozwiązania technologiczne, spółka coraz bardziej automatyzuje procesy wewnętrzne i rozwija skalę działalności.

Wykorzystując system IT klasy Enterprise Navi PragmaGO® dostarcza usługi do ekosystemów Partnerów, dzięki czemu kontrahenci Partnera mogą za jego pośrednictwem korzystać usług finansowych. W tym modelu spółka współpracuje między innymi z Allegro S.A (w trakcie implementacji), Brutto Sp. z o.o., TIM SA, 3W Dystrybucja Budowlana SA., Infinite Sp. z o.o..

W kwietniu tego roku, spółka zmieniła nazwę z Pragma Faktoring SA na PragmaGO SA.

W bieżącym roku spółka przejęła fintech Brutto.pl. Specjalizuje się on we współpracy z platformami umożliwiającymi wystawianie faktur online i księgowość online.

Obroty PragmaGO® w lipcu 2020 roku wyniosły 62,5 mln zł i były one rekordowe w historii spółki. Już 14 września spółka opublikuje raport finansowy za I półrocze 2020 roku.

W czwartek, 17 września 2020 roku o godz. 10:00 zapraszamy na czat inwestorski z prezesem zarządu PragmaGO®, Tomasz Boduszkiem. Podczas spotkania zostanie omówiona działalność spółki w 2020 roku oraz plany dalszego rozwoju.

Już teraz zapraszamy do zadawania pytań

Spotkanie rozpocznie się w czwartek, 17 września 2020 r. o godz. 10:00, ale zapraszamy do zadawania pytań już teraz (możliwość zadawania pytań została już uruchomiona).

Kliknij tutaj, aby zadać pytanie na czacie

Materiały, które warto przeczytać przed czatem

Zostaw swój e-mail: przypomnimy Ci o zbliżającym się czacie, na kilka minut przed jego rozpoczęciem

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.