Aktualna sytuacja oraz plany rozwoju Grupy PlayWay – czat inwestorski z prezesem zarządu, Krzysztofem Kostowskim
Obrazek użytkownika Czaty
30 wrz 2020, 06:00

Aktualna sytuacja oraz plany rozwoju Grupy PlayWay – czat inwestorski z prezesem zarządu, Krzysztofem Kostowskim

PlayWay to producent oraz wydawca gier komputerowych i mobilnych. Grupę wyróżnia duża liczba zespołów deweloperskich oraz spółek zależnych m.in. CreativeForge Games, Ultimate Games, Movie Games czy Games Operators. Większość z nich jest notowana na warszawskiej giełdzie, a obecnie ponad 40 spółek z grupy szykuje się do debiutu.

Jeszcze w IV kwartale 2020 roku PlayWay wyda kilka tytułów m.in. Bum Simulator, I am Your President czy Junkyard Simulator. Aktualnie na liście premier Grupy znajduje się ponad 130 pozycji. PlayWay w najbliższym czasie planuje również poszerzyć swoje portfolio gier mobilnych.

O aktualnej sytuacji, planach rozwoju oraz premierach nowych gier Grupy PlayWay będzie można porozmawiać z prezesem zarządu i współzałożycielem spółki, Krzysztofem Kostowskim. Spotkanie odbędzie się w środę, 30 września 2020 r. o godz. 10:00. Zapraszamy do zadawania pytań już teraz.

Już teraz zapraszamy do zadawania pytań

Spotkanie rozpocznie się w środę, 30 września 2020 r. o godz. 10:00, ale zapraszamy do zadawania pytań już teraz (możliwość zadawania pytań została już uruchomiona).

Kliknij tutaj, aby zadać pytanie na czacie

Materiały, które warto przeczytać przed czatem

Zostaw swój e-mail: przypomnimy Ci o zbliżającym się czacie, na kilka minut przed jego rozpoczęciem

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.