Premiera gry Junkyard Simulator od PlayWay przesunięta na 4 kwartał 2020
Obrazek użytkownika Karolina Piotrowska
11 wrz 2020, 09:18

Premiera Junkyard Simulator, jednej z ważniejszych premier z Grupy PlayWay w 2020 roku, przesunięta na 4 kwartał

Grupa PlayWay wydała prolog dla dwóch swoich gier. Prolog MR Prepper spotkał się z bardzo dobrym przyjęciem, ale oficjalna data premiery nie została jeszcze podana. Natomiast prolog Junkyard Simulator spotkał się z chłodnym odbiorem graczy na Steam, a data premiery produkcji została opóźniona.

Premiera JunkYard Simulator opóźniona

Prolog gry Junkyard Simulator trafił do graczy 3 września i spotkał się z dość chłodnym odbiorem. Aktualnie darmowa próbka tytułu miała mieszane oceny, a peak graczy wyniósł zaledwie 356 graczy. Przypomnijmy, że piszemy o jednym z najbardziej wyczekiwanych tytułów grupy PlayWay na ten rok. Symulator wysypiska od wielu miesięcy okupuje początkowe miejsca rankingu Top Wishlist na Steam.

Podstawowe informacje o prologu Junkyard Simulator na Steamdb

Junkyard prolog


Chłodne oceny prologu jednego z najważniejszych tytułów w Grupie PlayWay na ten rok spotkało się z reakcją zarządu. Początkowo zaplanowana na 10 września została przesunięta na 17 września, a obecnie w kalendarzu Premier PlayWay widnieje data Q4.

- Zdecydowaliśmy się przesunąć premierę Junkyard Simulator ze względu na chłodne przyjęcie prologu gry wśród graczy na Steam. Obecnie zespół skupił się na analizie uwag od graczy i wprowadzeniem zmian. Liczymy na to, że uda się wydać grę jeszcze w tym roku, ale nie zamierzamy się spieszyć kosztem jakości. Przypadek jest o tyle ciekawy, że w beta testach prolog otrzymał średnie oceny powyżej 70%, więc wymaga to naszej głębszej analizy" - komentuje prezes grupy PlayWay Krzysztof Kostowski

Miał mieć premierę jeszcze w 3 kwartale, ale obecnie realna data premiery została opóźniona na 4 kwartał 2020.

Junkyard Simulator od Rebelia Games

Junkyard Simulator realizowany jest przez Rebelia Games , a jego wydawcą jest Grupa PlayWay. To jedne z najbardziej wyczekiwanych tytułów grupy w tym roku, który od wielu miesięcy okupował czołowe pozycje top wishlist na Steam.

Gra pozwala wcielić się w właściciela złomowiska. Do dyspozycji gracz złomowisko pełne starych samochodów, a także wiele wózków ręcznych, dzięki którym może być szybciej może zbierać części samochodowe. Na początku gracz wszystko robi się ręcznie, dopiero na wyższych poziomach ma możliwość korzystania z z maszyn i innych urządzeń.

W grze na plus na pewno jest ścieżka dźwiękowa, która została wykorzystania przy produkcji prologu. Mianowicie jest nią piosenka amerykańskiego country rap duetu The Lacs – Keep It Redneck. Counry rap to gatunek będący połączeniem muzyki popularnej łączący muzykę counry z rapem w stylu hip-hopowym. Taka muzyka na pewno pozwoli graczom wczuć się lepiej w klimat gry.

Zobacz także: 9 polskich gier z potencjałem, których premiera odbędzie się w pierwszej połowie 2020 roku

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.