Wyniki finansowe Grupy CCC za II i III kwartał 2020 roku – czat z prezesem zarządu, Marcinem Czyczerskim
Obrazek użytkownika Czaty
16 paź 2020, 06:23

Wyniki finansowe Grupy CCC za II i III kwartał 2020 roku – czat z prezesem zarządu, Marcinem Czyczerskim

Grupa CCC jest liderem sektora obuwniczego w Europie Środkowo-Wschodniej. Spółka prowadzi swoją działalność w 29 krajach, oprócz Polski także m.in. w Czechach, Rumunii, Rosji, czy na Węgrzech. Dynamicznie rozbudowywany przez Grupę CCC kanał e-commerce, w okolicznościach pandemii COVID-19, osiągnął aż 50% udział w jej przychodach ze sprzedaży (Q2’20), wobec 23% rok wcześniej.

Grupa CCC mocno rozwinęła w II i III kwartale kanał sprzedaży internetowej, uruchamiając 12 nowych platform desktop i aplikacji na rynkach zagranicznych. Biorąc pod uwagę szanse wykreowane dla handlu online przez pandemię koronawirusa, spółka zależna eobuwie zyskuje możliwość przyspieszenia swojego rozwoju. CCC aktualnie poszukuje inwestora, który zapewni jej dodatkowy kapitał i wesprze ją wiedzą i doświadczeniem.

O wynikach finansowych CCC za II i III kwartał 2020 roku, planach rozwoju eobuwie oraz aktualnej sytuacji w branży będzie można porozmawiać z prezesem zarządu spółki, Marcinem Czyczerskim. Spotkanie odbędzie się w piątek, 16 października 2020 r. o godz. 12:00.

Już teraz zapraszamy do zadawania pytań

Spotkanie rozpocznie się w piątek, 16 października 2020 r. o godz. 12:00, ale zapraszamy do zadawania pytań już teraz (możliwość zadawania pytań została już uruchomiona).

Kliknij tutaj, aby zadać pytanie na czacie

Materiały, które warto przeczytać przed czatem

Zostaw swój e-mail: przypomnimy Ci o zbliżającym się czacie, na kilka minut przed jego rozpoczęciem

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.