Czat z Zarządem OEX S.A.
Obrazek użytkownika Czaty
22 paź 2020, 06:00

Czat z Zarządem OEX S.A.

OEX to grupa kapitałowa specjalizująca się w dostarczaniu usług i technologii w obszarze sprzedaży. Do grona klientów OEX należą wiodące polskie i zagraniczne marki z branży e-commerce, FMCG i telekomunikacyjnej. Grupę OEX tworzy kilkanaście spółek, które zatrudniają łącznie ponad 1 500 osób w biurach i centrach operacyjnych zlokalizowanych w największych miastach Polski. Spółka OEX S.A. od 2005 roku jest notowana na GPW.

O działalności Grupy OEX i budowaniu wartości w oparciu o nowoczesne technologie będzie można porozmawiać na czacie inwestorskim z Robertem Krasowskim, członkiem zarządu i dyrektorem finansowym oraz Tomaszem Kwietniem, członkiem zarządu. Spotkanie rozpocznie się w czwartek, 22 października 2020 r. o godz. 12:00.

Już teraz zapraszamy do zadawania pytań

Spotkanie rozpocznie się w czwartek, 22 października 2020 r. o godz. 12:00, ale zapraszamy do zadawania pytań już teraz (możliwość zadawania pytań została już uruchomiona).

Kliknij tutaj, aby zadać pytanie na czacie

Materiały, które warto przeczytać przed czatem

Zostaw swój e-mail: przypomnimy Ci o zbliżającym się czacie, na kilka minut przed jego rozpoczęciem

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.