Plan połączenia spółek MCI Capital ASI i Private Equity Managers – czat z wiceprezes zarządu i CFO, Ewą Ogryczak
Obrazek użytkownika Czaty
25 lis 2020, 07:30

Plan połączenia spółek MCI Capital ASI i Private Equity Managers – czat z wiceprezes zarządu i CFO, Ewą Ogryczak

MCI Capital to jedna z najdynamiczniejszych grup Private Equity w naszym regionie Europy. Fundusz specjalizuje się w procesach transformacji cyfrowej, inwestując w czyste modele internetowe (tzw. pure players), spółki przenoszące model biznesowy z tradycyjnej do cyfrowej gospodarki oraz spółki działające na rynku rozwoju infrastruktury internetowej.

MCI Capital ASI S.A. jest notowany na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie od lutego 2001 roku. Spółka przyjęła ostatnio politykę dywidendową do 2023 roku, która będzie obowiązywać od 2021 roku.

MCI Capital ASI planuje połączyć się z podmiotem Private Equity Managers, który został wydzielony z MCI w 2014 roku. W ramach działań związanych z połączeniem dla akcjonariuszy PEM przygotowana zostanie oferta udziału w wezwaniu na sprzedaż akcji PEM lub konwersji akcji PEM na akcje MCI w ramach rozliczenia połączenia spółek.

Na temat planu połączenia spółek MCI Capital ASI oraz Private Equity Managers oraz przyjętej polityce dywidendowej będzie można porozmawiać z Ewą Ogryczak, wiceprezes zarządu i CFO. Spotkanie odbędzie się w środę, 25 listopada o godz. 10:00. Zapraszamy do zadawania pytań już teraz.

Już teraz zapraszamy do zadawania pytań

Spotkanie rozpocznie się w środę, 25 listopada 2020 r. o godz. 10:00, ale zapraszamy do zadawania pytań już teraz (możliwość zadawania pytań została już uruchomiona).

Kliknij tutaj, aby zadać pytanie na czacie

Materiały, które warto przeczytać przed czatem

Zostaw swój e-mail: przypomnimy Ci o zbliżającym się czacie, na kilka minut przed jego rozpoczęciem

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.