Publiczna oferta akcji DeGenerals oraz debiut na NewConnect – czat z Robertem Pietrzko i Michałem Flodrowskim
Obrazek użytkownika Czaty
13 sty 2021, 06:15

Publiczna oferta akcji DeGenerals oraz debiut na NewConnect – czat z Robertem Pietrzko i Michałem Flodrowskim

DeGenerals to studio gamingowe działające w ramach Grupy PlayWay. Spółka ma już na swoim koncie sukces gry Tank Mechanic Simulator. Od premiery tytułu w lutym 2020 roku sprzedano ponad 125 tys. egzemplarzy gry, a przychody z jej sprzedaży przekroczyły 3,5 mln zł.

Spółka zamierza rozwijać się w produkcji gier o tematyce historyczno-militarnej. Aktualnie studio DeGenerals pracuje nad dwoma DLC do Tank Mechanic Simulator, oba mają się ukazać w 2021 roku. Ponadto, już 3 kolejne gry są na etapie pre-produkcji. Dwie z nich to Tank Squad oraz Uboat Commander.

Studio z Grupy PlayWay przygotowuje się również do debiutu na NewConnect. 14 stycznia rozpocznie się oferta publiczna akcji spółki o wartości 10,2 mln zł. Debiut na rynku alternatywnym planowany jest na I półrocze 2021 roku.

O szczegółach publicznej oferty akcji DeGenerals oraz debiucie na NewConnect będzie można porozmawiać z prezesem zarządu, Robertem Pietrzko oraz współzałożycielem spółki, Michałem Flodrowskim. Spotkanie odbędzie się w środę, 13 stycznia 2021 r. o godz. 11:00. Zapraszamy do zadawania pytań już teraz.

Już teraz zapraszamy do zadawania pytań

Spotkanie rozpocznie się w środę, 13 stycznia 2021 r. o godz. 11:00, ale zapraszamy do zadawania pytań już teraz (możliwość zadawania pytań została już uruchomiona).

Kliknij tutaj, aby zadać pytanie na czacie

Materiały, które warto przeczytać przed czatem

Zostaw swój e-mail: przypomnimy Ci o zbliżającym się czacie, na kilka minut przed jego rozpoczęciem

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.