Publiczna emisja akcji, debiut na NewConnect oraz plany rozwoju Live Motion Games – czat z prezesem, Michałem Kaczmarkiem
Obrazek użytkownika Czaty
03 mar 2021, 06:00

Publiczna emisja akcji, debiut na NewConnect oraz plany rozwoju Live Motion Games – czat z prezesem, Michałem Kaczmarkiem

Live Motion Games prowadzi działalność na rynku gier od 2017 roku. Głównym akcjonariuszem spółki jest PlayWay. Model biznesowy spółki zakłada tworzenie niskobudżetowych projektów, a następnie ich sprzedaż w modelu cyfrowym, za pośrednictwem platformy Steam. Do tej pory w portfolio spółki można wyróżnić takie tytuły jak Train Station Renovation czy Car Trader Simulator.

W tym roku Live Motion Games planuje premiery m.in. Builder Simulator oraz Chernobyl Liquidators. Spółka z Grupy PlayWay przygotowuje się również do tegorocznego debiutu na rynku NewConnect. Zostanie on poprzedzony publiczną emisją akcji. Do tej pory Live Motion Games przeprowadził dwie prywatne oferty akcji. W ich ramach pozyskano łącznie około 2 mln zł, które przeznaczono na produkcję własnych, średnio-budżetowych gier z gatunku symulator, w tym m.in. Train Station Renovation.

O planowanym debiucie Live Motion Games na rynku NewConnect oraz perspektywach rozwoju będzie można porozmawiać z prezesem zarządu, Michałem Kaczmarkiem. Spotkanie odbędzie się w środę, 3 marca 2021 r. o godz. 12:00.

Już teraz zapraszamy do zadawania pytań

Spotkanie rozpocznie się w środę, 3 marca 2021 r. o godz. 12:00, ale zapraszamy do zadawania pytań już teraz (możliwość zadawania pytań została już uruchomiona).

Kliknij tutaj, aby zadać pytanie na czacie

Materiały, które warto przeczytać przed czatem

Zostaw swój e-mail: przypomnimy Ci o zbliżającym się czacie, na kilka minut przed jego rozpoczęciem

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.