Debiut Legimi na rynku NewConnect oraz plany rozwoju – czat z prezesem zarządu, Mikołajem Małaczyńskim
Obrazek użytkownika Czaty
12 kwi 2021, 06:15

Debiut Legimi na rynku NewConnect oraz plany rozwoju – czat z prezesem zarządu, Mikołajem Małaczyńskim

Legimi jest liderem na polskim rynku e-książek. Działalność prowadzi już ponad 10 lat, a w swojej ofercie spółka ma kilkadziesiąt tysięcy ebooków oraz audiobooków. Legimi rozwija również biznes w Niemczech po przejęciu udziałów w Readfy. Baza płacących użytkowników w Niemczech wzrosła o 100% rdr.

Według szacunkowych danych za rok 2020, spółka wypracowała ponad 32 mln zł przychodów, co oznacza wzrost o 84% rdr. Natomiast zysk netto wzrósł prawie 3,5-krotnie do blisko 2,1 mln zł. Aktualna liczba klientów przekracza już 120 tys. użytkowników. Legimi aktualnie przygotowuje się do debiutu na rynku NewConnect, który powinien nastąpić w ciągu najbliższych dni.

O debiucie Legimi na rynku NewConnect oraz planach rozwoju będzie można porozmawiać na czacie inwestorskim, który odbędzie się 12 kwietnia 2021 r. o godz. 11:00. W spotkaniu spółkę reprezentować prezes zarządu, Mikołaj Małaczyński.

Już teraz zapraszamy do zadawania pytań

Spotkanie rozpocznie się w poniedziałek, 12 kwietnia 2021 r. o godz. 11:00, ale zapraszamy do zadawania pytań już teraz (możliwość zadawania pytań została już uruchomiona).

Kliknij tutaj, aby zadać pytanie na czacie

Materiały, które warto przeczytać przed czatem

Zostaw swój e-mail: przypomnimy Ci o zbliżającym się czacie, na kilka minut przed jego rozpoczęciem

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.