Wyniki finansowe Tower Investments za I kwartał 2021 roku oraz plany rozwoju – czat z prezesem zarządu
Obrazek użytkownika Czaty
26 maj 2021, 06:01

Wyniki finansowe Tower Investments za I kwartał 2021 roku oraz plany rozwoju – czat z prezesem zarządu

Tower Investments działa w branży deweloperskiej od 2005 roku. Od grudnia 2017 spółka notowana jest na głównym rynku Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie. Głównym obszarem działalności firmy są usługi deweloperskie dla sieci handlowo-usługowych.

Tower Investments specjalizuje się w kompleksowej obsłudze największych sieci handlowych: od wyboru odpowiedniej lokalizacji, poprzez zakup nieruchomości i uzyskania niezbędnych zezwoleń administracyjnych, aż po realizację obiektu „pod klucz”. Klientami spółki są renomowane sieci handlowe, m.in.: Netto, Biedronka, Intermarche, koncerny paliwowe Shell czy BP. W portfelu dewelopera znajduje się szereg nieruchomości w całej Polsce oraz udziały w spółkach z różnych branż.

Tower Investments, w ramach swojej podstawowej działalności, realizuje także parki handlowe SHOPIN oraz atrakcyjne wielofunkcyjne obiekty mieszkaniowo-usługowe. Poza podstawową działalnością, od września 2020 roku, Tower Investments w ramach spółek z Grupy Kapitałowej, koncentruje się także na prowadzeniu e-delikatesów, poprzez Deli2 S.A. oraz tradycyjnej produkcji i handlu spożywczym, za które odpowiada Manufaktura Gessler S.A.

O wynikach finansowych spółki Tower Investments za I kwartał 2021 roku oraz planach rozwoju będzie można porozmawiać z prezesem zarządu, Bartoszem Kazimierczukiem. Spotkanie odbędzie się w środę 26 maja 2021 r. o godz. 11:00.

Już teraz zapraszamy do zadawania pytań

Spotkanie rozpocznie się w środę, 26 maja 2021 r. o godz. 11:00. Możliwość zadawania pytań została już uruchomiona.

Kliknij tutaj, aby zadać pytanie na czacie

Materiały, które warto przeczytać przed czatem

Zostaw swój e-mail: przypomnimy Ci o zbliżającym się czacie, na kilka minut przed jego rozpoczęciem

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.