Oferta publiczna akcji spółki SimulaM z Grupy PlayWay – czat z prezesem zarządu, Maksymem Vysochanskiym
Obrazek użytkownika Czaty
07 cze 2021, 06:00

Oferta publiczna akcji spółki SimulaM z Grupy PlayWay – czat z prezesem zarządu, Maksymem Vysochanskiym

SimulaM to spółka należąca do Grupy PlayWay. Model biznesowy studia zakłada produkcję gier nisko- oraz średniobudżetowych. Najważniejszym projektem w portfolio spółki jest tytuł I am Jesus Christ, który będzie mieć premierę w 2022 roku. Aktualnie trwają prace nad wydaniem dema oraz prologu produkcji.

I am Jesus Christ to najważniejszy, ale nie jedyny projekt spółki SimulaM. Studio pracuje nad takimi tytułami jak Moon Farming, Jungle House czy Noah’s Ark. W pierwszej kolejności gry będą wydawane w wersji na PC oraz konsole Nintendo Switch. Dopiero później produkcje, w zależności od popularności, będą trafiać na konsole Playstation oraz Xbox.

Spółka aktualnie przygotowuje się do debiutu na rynku NewConnect. W lutym br. zakończono proces przekształcenia w spółkę akcyjną. Debiut będzie poprzedzony ofertą publiczną akcji za pośrednictwem domu maklerskiego Qsecurities.

O szczegółach oferty publicznej akcji, debiucie giełdowym oraz planach rozwoju na rynku gier będzie można porozmawiać z prezesem zarządu SimulaM, Maksymem Vysochanskiym. Spotkanie odbędzie się w poniedziałek 7 czerwca 2021 r. o godz. 11:00.

Już teraz zapraszamy do zadawania pytań

Spotkanie rozpocznie się w poniedziałek, 7 czerwca 2021 r. o godz. 11:00. Możliwość zadawania pytań została już uruchomiona.

Kliknij tutaj, aby zadać pytanie na czacie

Materiały, które warto przeczytać przed czatem

Zostaw swój e-mail: przypomnimy Ci o zbliżającym się czacie, na kilka minut przed jego rozpoczęciem

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.