Wyniki finansowe Grupy UNIMOT za III kwartał 2021 roku – czat z zarządem spółki
Obrazek użytkownika Czaty
17 lis 2021, 11:47

Wyniki finansowe Grupy UNIMOT za III kwartał 2021 roku – czat z zarządem spółki

UNIMOT tworzy multienergetyczną grupę, która w swojej ofercie dla klientów hurtowych oraz detalicznych ma produkty paliwowe, gaz i energię elektryczną, pochodzącą m.in. ze źródeł odnawialnych. Swoją działalność prowadzi od blisko 30 lat, a dodatkowo od czerwca 2020 roku oferuje panele fotowoltaiczne pod marką AVIA Solar.

Od niedawna Grupa UNIMOT działa na rynku fotowoltaicznym. W połowie września br. AVIA Solar stworzyła ofertę dla firm, dzięki której przedsiębiorcy mają możliwość zakupu energii elektrycznej pochodzącej z odnawialnych źródeł. Jest to oferta komplementarna do oferty sprzedaży instalacji fotowoltaicznych AVIA Solar skierowanej również do przedsiębiorców.

Według szacunkowych wyników za III kwartał 2021 roku skonsolidowana EBITDA skorygowana za III kwartał 2021 roku wyniosła 12,5 mln zł, czyli więcej o 15% rdr. Skonsolidowane przychody ze sprzedaży Grupy UNIMOT wyniosły w 2 012,8 mln zł i były o 50% wyższe niż w analogicznym okresie ubiegłego roku.

Spółka 16 listopada opublikuje wyniki finansowe za III kwartał 2021 roku. O nich, aktualnej sytuacji Grupy UNIMOT oraz perspektywach rozwoju będzie można porozmawiać z zarządem spółki. Transmisja konferencji wynikowej online odbędzie się w środę, 17 listopada 2021 r. o godz. 10:00. Natomiast o godz. 12:00 zapraszamy na czat inwestorski, gdzie będzie można zadać Zarządowi pytania.

W spotkaniu wezmą udział:

  • Robert Brzozowski, wiceprezes zarządu ds. handlowych,
  • Filip Kuropatwa, wiceprezes zarządu ds. finansowych.

Już teraz zapraszamy do zadawania pytań

Spotkanie rozpocznie się w środę, 17 listopada 2021 r. o godz. 12:00. Możliwość zadawania pytań została już uruchomiona.

Kliknij tutaj, aby zadać pytanie na czacie

Materiały, które warto przeczytać przed czatem

Zostaw swój e-mail: przypomnimy Ci o zbliżającym się czacie, na kilka minut przed jego rozpoczęciem

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.