Pierwsza oferta publiczna akcji Simple Day oraz plany rozwoju – czat z zarządem spółki, w tym CEO Michałem Karewiczem
Obrazek użytkownika Czaty
19 lis 2021, 06:15

Pierwsza oferta publiczna akcji Simple Day oraz plany rozwoju – czat z zarządem spółki, w tym CEO Michałem Karewiczem

Simple Day S.A. działa na rynku e-commerce i zajmuje się opracowywaniem i sprzedażą suplementów diety. Do spółki należy marka Twój Cel To, która w swojej ofercie ma produkty wspomagające m.in. odchudzanie czy regenerację organizmu. Koncepcje produktów powstają w autorskim dziale R+D Simple Day.

Simple Day S.A. zakłada, że do końca 2021 roku sprzedaż produktów w ofercie przekroczy 1 mln. W I półroczu br. spółka dostarczyła 200 tys. produktów do prawie 95 tys. klientów oraz wypracowała wzrost przychodów netto na poziomie 9,6 mln zł. W tym czasie EBIT spółki przekroczył 4,5 mln zł, a zysk netto osiągnął wartość 3,7 mln zł.

Spółka z rynku e-commerce zamierza zadebiutować na NewConnect w I połowie 2022 roku. Debiut zostanie poprzedzony ofertą publiczną akcji, w ramach której zapisy rozpoczną się 2 grudnia br. i potrwają do 9 grudnia. Simple Day zamierza pozyskać do 10 mln zł, a środki pozyskane z IPO zostaną przeznaczone przede wszystkim na zwiększenie rozpoznawalności marki Twój Cel, rozbudowę portfolio produktowego oraz ekspansję na rynki zagraniczne w krajach UE.

O szczegółach pierwszej oferty publicznej akcji Simple Day S.A. oraz planach rozwoju będzie można porozmawiać z zarządem spółki, w tym CEO Michałem Karewiczem. Spotkanie odbędzie się piątek, 19 listopada 2021 r. o godz. 11:00.

Już teraz zapraszamy do zadawania pytań

Spotkanie rozpocznie się w piątek, 19 listopada 2021 r. o godz. 11:00. Możliwość zadawania pytań została już uruchomiona.

Kliknij tutaj, aby zadać pytanie na czacie

Materiały, które warto przeczytać przed czatem

Zostaw swój e-mail: przypomnimy Ci o zbliżającym się czacie, na kilka minut przed jego rozpoczęciem

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.