Debiut Iron Wolf Studio na NewConnect oraz plany rozwoju – czat z prezesem zarządu, Bartoszem Plutą
Obrazek użytkownika Czaty
15 gru 2021, 08:38

Debiut Iron Wolf Studio na NewConnect oraz plany rozwoju – czat z prezesem zarządu, Bartoszem Plutą

Iron Wolf Studio powstało w wyniku połączenia Iron Wolf Studio i Inimages. Obydwie firmy stworzyły U-BOOT the Board Game. Spółki zdecydowały się na produkcje symulacji morskich z II wojny światowej, a ich pierwszym projektem będzie Destroyer: The U-boat Hunter. Studio pracuje również nad grami Sherman Commander oraz Nazi Busters.

Spółka przygotowuje się do debiutu na NewConnect. Do obrotu na rynku alternatywnym trafi 1,46 mln walorów spółki w cenie 16 zł za akcję. Daje to łączną kapitalizację spółki na poziomie 23,4 mln zł. Deweloper obecnie pracuje nad kilkoma projektami i zapowiada, że w 2022 roku osiągnie kilka kamieni milowych ich rozwoju.

Już 16 grudnia Iron Wolf Studio dołączy do grona spółek notowanych na rynku NewConnect. Czat inwestorski odbędzie się w środę 15 grudnia o godzinie 10:00. W spotkaniu udział weźmie prezes zarządu spółki, Bartosz Pluta, który odpowie na Państwa pytania.

Już teraz zapraszamy do zadawania pytań

Spotkanie rozpocznie się w środę, 15 grudnia 2021 r. o godz. 10:00. Możliwość zadawania pytań została już uruchomiona.

Kliknij tutaj, aby zadać pytanie na czacie

Materiały, które warto przeczytać przed czatem

Zostaw swój e-mail: przypomnimy Ci o zbliżającym się czacie, na kilka minut przed jego rozpoczęciem

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.