Wyniki finansowe Cloud Technologies za III kwartał 2022 roku i plany rozwoju - czat z zarządem spółki
Obrazek użytkownika Czaty
22 lis 2022, 06:30

Wyniki finansowe Cloud Technologies za III kwartał 2022 roku i plany rozwoju - czat z zarządem spółki

Cloud Technologies to warszawska spółka z segmentu nowych technologii. Firma prowadzi działalność w segmencie DataTech specjalizując się w Big Data marketingu i monetyzacji danych z internetu. Cloud Technologies stworzyło jedną z największych na świecie hurtowni danych o zainteresowaniach użytkowników Internetu oraz autorską technologię do integracji i zarządzania danymi, czyli Data Management Platform (DMP).

W III kwartale br. spółka wypracowała przychody w wysokości 12,3 mln zł i zysk netto w wysokości 5,1 mln zł. EBITDA w kluczowym dla spółki segmencie sprzedaży danych wyniosła 6,2 mln zł, co oznacza wzrost o 39,9% rdr. Marżowość EBITDA sprzedaży danych sięgnęła 63,2%. W ujęciu od początku roku, tj. od 1 stycznia do 30 września br., spółka wypracowała zysk netto w wysokości 11 mln zł, a EBITDA sięgnęła 15,1 mln zł.

10 listopada Komisja Nadzoru Finansowego zatwierdziła prospekt Cloud Technologies, który spółka złożyła 8 sierpnia br. Tym samym spółka przeniesie notowania na główny rynek GPW, a debiutowi nie będzie towarzyszyć emisja akcji.

We wtorek 22 listopada 2022 r. o godz. 10:00 zapraszamy na czat z prezesem zarządu Cloud Technologies, Piotrem Prajsnarem oraz CFO i członkiem zarządu, Piotrem Soleńcem. Podczas spotkania zostaną omówione wyniki finansowe za III kwartał br. i plany rozwoju. Po prezentacji spółki, zapraszamy na czat inwestorski, gdzie będzie można zadać zarządowi pytania.

Już teraz zapraszamy do zadawania pytań

Spotkanie rozpocznie się w poniedziałek, 21 listopada 2022 r. o godz. 10:00. Możliwość zadawania pytań została już uruchomiona.

Kliknij tutaj, aby zadać pytanie na czacie

Materiały, które warto przeczytać przed czatem

Zostaw swój e-mail: przypomnimy Ci o zbliżającym się czacie, na kilka minut przed jego rozpoczęciem

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.