Wyniki finansowe Ryvu Therapeutics za 2022 rok – czat z zarządem spółki
Obrazek użytkownika Czaty
24 mar 2023, 13:07

Wyniki finansowe Ryvu Therapeutics za 2022 rok – czat z zarządem spółki

Ryvu Therapeutics jest polską firmą biotechnologiczną, rozwijającą innowacyjne małocząsteczkowe związki o potencjale terapeutycznym w onkologii. Projekty Ryvu skupiają się na nowych celach onkologicznych w obszarze inhibitorów kinaz, syntetycznej śmiertelności i immunoonkologii. Spółka posiada dwa projekty na etapie badań klinicznych. W przypadku RVU120, który wykazuje korzystny profil bezpieczeństwa i aktywności klinicznej, Ryvu zachowuje 100% praw do projektu.

W grudniu 2022 roku Ryvu pozyskało z oferty publicznej akcji ponad 250 mln zł. Obecnie dysponuje łącznie ok. 500 mln zł na realizację planów rozwoju na lata 2023-2024. Należy zaliczyć do nich szeroki rozwój RVU120 (uwzględniający strategię potencjalnego szybkiego wprowadzania na rynek w AML i HR-MDS), koncentrację na projektach celujących w mechanizm syntetycznej śmiertelności w nowotworach oraz przyspieszenie prac w portfolio projektów wczesnej fazy.

Spółka została w tym roku uznana za Giełdową Spółkę Roku, w konkursie organizowanym przez Puls Biznesu. Ryvu Therapeutics zostało docenione nie tylko w głównej kategorii, ale również za relację z inwestorami, perspektywy rozwoju oraz innowacyjność.

W piątek 24 marca Ryvu Therapeutics opublikuje wyniki finansowe za 2022 rok. Zapraszamy w związku z tym na dwa wydarzenia:

  • 11:30 – wideokonferencja, podczas której przedstawiciele spółki szczegółowo zaprezentują sytuację finansową, osiągnięcia 2022 r. oraz dalsze plany rozwoju.

W spotkaniu wezmą udział: Paweł Przewięźlikowski (CEO), Kamil Sitarz (COO) oraz Hendrik Nogai (CMO).

  • 13:30 – czat inwestorski, podczas którego przedstawiciele spółki odpowiedzą na pytania inwestorów.

W spotkaniu wezmą udział: Paweł Przewięźlikowski (CEO) oraz Kamil Sitarz (COO).

Już teraz zapraszamy do zadawania pytań

Spotkanie rozpocznie się w piątek, 24 marca 2023 r. o godz. 13:30. Możliwość zadawania pytań została już uruchomiona.

Kliknij tutaj, aby zadać pytanie na czacie

Materiały, które warto przeczytać przed czatem

Zostaw swój e-mail: przypomnimy Ci o zbliżającym się czacie, na kilka minut przed jego rozpoczęciem

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.