Czat inwestorski KGHM - Wyniki finansowe Grupy za 2023 rok
Obrazek użytkownika Czaty
26 kwi 2024, 11:41

Podsumowanie 2023 roku w KGHM Polska Miedź S.A. – czat inwestorski z Wiceprezesem Zarządu ds. Finansowych

KGHM Polska Miedź S.A. to spółka specjalizująca się w wydobyciu i przetwórstwie metali surowców naturalnych – przede wszystkim miedzi i srebra. Grupa KGHM od lat znajduje się w czołówce światowych producentów obu metali.

Skorygowana EBITDA Grupy KGHM wyniosła w 2023 roku 5 362 mln zł wobec 9 024 mln zł rok wcześniej. Przychody Grupy KGHM w ubiegłym roku wyniosły 33 467 mln zł.

W marcu br. Rada Nadzorcza KGHM zdecydowała o powołaniu do Zarządu pięciu nowych członków: Andrzeja Szydło, któremu powierzono funkcję Prezesa Zarządu; Zbigniewa Bryję na Wiceprezesa Zarządu ds. Rozwoju, Piotra Krzyżewskiego na Wiceprezesa Zarządu ds. Finansowych, Mirosława Laskowskiego na Wiceprezesa Zarządu ds. Produkcji oraz Piotra Stryczka na Wiceprezesa Zarządu ds. Korporacyjnych.

O wynikach Grupy KGHM za 2023 rok oraz dalszych perspektywach rozwoju będzie można porozmawiać na czacie inwestorskim, który odbędzie się w piątek, 26 kwietnia 2024 r. o godz. 12:00. Grupę KGHM reprezentować będzie Wiceprezes Zarządu ds. Finansowych Pan Piotr Krzyżewski.

Już teraz zapraszamy do zadawania pytań

Spotkanie rozpocznie się w piątek, 26 kwietnia 2024 r. o godz. 12:00. Możliwość zadawania pytań została już uruchomiona.

Kliknij tutaj, aby zadać pytanie na czacie

Materiały, które warto przeczytać przed czatem

Zostaw swój e-mail: przypomnimy Ci o zbliżającym się czacie, na kilka minut przed jego rozpoczęciem

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.