W co inwestować w 2019 roku? 6 inwestycyjnych pereł z polskiej giełdy na drugą połowę 2019 roku [WIDEO] | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika Paweł Biedrzycki
18 cze 2019, 17:20

W co inwestować w 2019 roku? 6 inwestycyjnych pereł z polskiej giełdy na drugą połowę 2019 roku [WIDEO]

Nastroje na giełdzie nie należą do najlepszych, ale mamy na GPW sektory, które zachowują się całkiem dobrze. Warto pamiętać, że większość indeksów z polskiej giełdy jest w 2019 roku na plusie. Wiele wskazuje na to, że powinny dalej zyskiwać dalej na wartości. Którym indeksom i spółkom warto więc przyjrzeć się bliżej? Na co zwracać uwagę w drugiej połowie 2019 roku? Na te i inne pytania odpowiedzieliśmy w czasie webinaru, który odbył się 12 czerwca. Zapraszamy do obejrzenia wideo z tego spotkania.

Wideo było dostępne do 21 czerwca 2019 r. do godz. 23:59. Wideo dla członków Strefy Inwestorów jest dostępne pod tym linkiem.

W co inwestować do końca 2019 roku, czyli co znajdziesz w wideo?

  • Wojna handlowa Chiny – USA: dlaczego może zaszkodzić Stanom Zjednoczonym?
  • Jakie wydarzenie na GPW pierwszej połowy roku może stanowić gamechanger na najbliższe lata dla polskich spółek na giełdzie?
  • Co dalej z polską walutą i jakie to ma znaczenie dla polskich indeksów?
  • Prezentacja 6 inwestycyjnych pereł na drugą połowę 2019 roku: 3 z nowej i 3 ze starej gospodarki

➤ Nabór uzupełniający do Strefy Inwestorów

Dzisiaj wystartował nabór uzupełniający do Strefy Inwestorów, który będzie trwać tylko do 21 czerwca. To jedyny okres, w którym do naszej społeczności mogą dołączyć nowe osoby, a byli użytkownicy mogą wznowić swoje członkostwo. Sprawdź szczegóły w ofercie.

➤ Nabór uzupełniający do Strefy Inwestorów

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.