Gra Gangster Simulator potwierdza, że Movie Games realizuje strategię i celuje w grupę odbiorców Drug Dealer Simulator
Obrazek użytkownika Karolina Piotrowska
16 wrz 2020, 13:55

Zapowiedź Gangster Simulator potwierdza, że Movie Games realizuje swoją strategię. Nowy tytuł True Games celuje w odbiorców Drug Dealer Simulator

Gangster Simulator to nowa produkcja True Games, spółki zależnej od notowanej na NewConnect Movie Games. Zapowiedziana produkcja pokazuje, że Movie Games rzeczywiście ma zamiar rozwijać gry wokół universów, gdyż nowa produkcja ewidentnie celuje w odbiorców Drug Dealer Simulator, największego do tej pory sukcesu spółki.

Gangster Simulator od True Games

Gangster Simulator będzie pierwszą grą wydaną przez True Games, nową spółką deweloperską, której głównym akcjonariuszem jest Movie Games. Premiera gry jest planowana na 2021 r.

Jest to gra, w której gracz będzie mógł się wcielić w członka grupy przestępczej, która handluje bronią, narkotykami, zbiera haracze, oraz realizuje zlecenia między walczącymi ze sobą gangami. Gracz będzie miał możliwość dostać się na sam szczyt hierarchii i zostać szefem swojej grupy przestępczej.

Akcja rozgrywać się będzie na ulicy dużego miasta. Gracz będzie musiał przejąć kontrole nad dzielnicami i panującymi nad nimi gangami.

"Gangster Simulator, podobnie jak Drug Dealer Simulator, będzie dawał zastrzyk adrenaliny związany z prowadzeniem nielegalnej działalności, którego gracze nie mają szans doznać w realnym świecie. Liczymy, że tytuł trafi w grupę odbiorców Drug Dealer Simulator co przełoży się na zainteresowanie tytułem i sprzedaż" - mówi Prezes True Games Michał "Małolat" Kapliński

Zapowiedź gry:

Zobacz także: Movie Games: True Games zapowiada Gangster Simulator

Gangster Simulator to rozwinięcie sukcesu Drug Dealer Simulator

Gangster Simulator to owoc sukcesu jaki udało się osiągnąć Movie Games z tytułem Drug Dealer Simulator (DDS). Sprzedaż DDS przekroczyła 200 tys. sztuk przy niskich nakładach na jego wytworzenie. Nowa Produkcja True Games jest kierowana do setek tysięcy nabywców gry Drug Dealer Simulator, jak również nowych interesujących się tą tematyką i chcących poczuć duży zastrzyk adrenaliny, rozwijając nielegalny biznes, nie ruszając się sprzed ekranu komputera.

Movie Games (1)

"Gangster Simulator jest rozwinięciem tego co się doskonale sprawdziło w Drug Dealer Simulator. Sukces DDS uświadomił nam, że gracze chcą grać w tytuły, które dają im możliwość rozwijania nielegalnego biznesu. W Gangster Simulator gracze będą mieli taką możliwość i będą mogli to robić na wiele sposobów. Oprócz narkotyków pojawią się nowe mechaniki gry, jak wymuszenia, napady oraz różnego rodzaju porachunki." - mówi Prezes Movie Games Mateusz Wcześniak

gangster sim...

True Games, twórca gier ulicznych

True Games powstało w czasie produkcji gry Drug Dealer Simulator. W tamtym czasie do zespołu projektowego Movie Games dołączył raper Michał Małolat Kapliński. Jego zaangażowanie w projekt miało charakter konsultacyjny. Jako że gra okazała się dużym sukcesem, postanowiono postawić na dalszy rozwój z nią powiązany.

Sukces gry Drug Dealer Simulator wpłynął bowiem na decyzję o powstaniu nowej spółki zależnej. Movie Games zawiązała maju wraz z raperami Małolatem i Sokołem nową spółkę deweloperską True Games, która będzie zajmować się produkcją gier o charakterze ulicznym. W True Games, Michał Kapliński został prezesem zarządu i odpowiada za organizowanie działalności spółki. Gangster Simulator jest pierwszą produkcją zapowiedzianą przez nowe studio, ale, jak udało nam się dowiedzieć, niewykluczone jest, że do końca 2020 spółka zapowie jeszcze jeden projekt.

Zobacz także: „Impulsem do powstania True Games jest sukces jaki osiągnął Drug Dealer Simulator” - mówi Michał Małolat Kapliński 

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.