Rynek akcji USA
Obrazek użytkownika Paweł Biedrzycki
31 maj 2021, 20:31

WAŻNA ANKIETA: Rynek akcji USA

Misją Strefy Inwestorów jest popularyzacja inwestowania. Staramy się to robić poprzez codzienną dawkę aktualnych informacji, rynkowych analiz, artykułów i różnego rodzaju materiałów edukacyjnych. Proszę o poświęcenie 5 minut na wypełnienie ankiety. Wasz głos jest ważny bo pomoże nam rozwijać serwis o nowe treści na temat rynków chociażby zagranicznych, szczególnie akcji amerykańskich.

Chcemy jednak do tego podejść kompleksowo i dlatego najpierw przygotowaliśmy krótką, anonimową ankietę. Prosimy o jej wypełnienie. Zajmie to nie więcej niż 5 minut, a naprowadzi nas na ważne zagadnienia, które powinniśmy wziąć pod uwagę.

Na podstawie wyników ankiety przygotujemy też raport o inwestowaniu na rynkach zagranicznych, szczególnie na rynku amerykańskim, o którym oczywiście w pierwszej kolejności poinformujemy członków Strefy Inwestorów.

>>>Wypełnij ankietę na temat inwestowania w USA<<<

Udział w badaniu będzie możliwy tylko do 7 czerwca, więc prosimy o wypełnienie anonimowej ankiety jak najszybciej.

Z góry dziękuję za udział!

Pozdrawiam i życzę dużych zysków,

Paweł Biedrzycki

Link do ankiety: =>https://forms.gle/ijYNhLQWt9yZzW3L8

 

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.