NIKE, Constellation Brands i Micron Technology opublikują wyniki finansowe w tym tygodniu
Obrazek użytkownika Piotr Kwestarz
27 cze 2022, 07:45

NIKE, Constellation Brands i Micron Technology opublikują wyniki finansowe w tym tygodniu

W tym tygodniu nieliczne spółki zaprezentują swoje wyniki finansowe. Z indeksu S&P 500 poznamy dane 7 korporacji, w tym NIKE i producenta piwa Corona.

W poniedziałek raport opublikuje firma NIKE znany projektant i sprzedawca obuwia oraz odzieży sportowej. W środę zaś poda dane General Mills. Spółka produkuje i sprzedaje produkty spożywcze gotowe do spożycia i mrożone, takie jak płatki zbożowe, zupy, zestawy posiłków, mrożoną pizzę, batony, owoce itp.

78

Także w środę poznamy wyniki, przesunięte z piątku, Paychex, spółki z sektora HR oraz McCormick & Company producenta mieszanek przypraw i innych produktów aromatycznych dla przemysłu spożywczego.

Micron Technology poda dane w czwartek. Przedsiębiorstwo projektuje i produkuje kości pamięci RAM i dyski SSD pod marką Crucial. Ponadto w czwartek opublikują wyniki Constellation Brands, importer i producent alkoholi znany z marki piwa Corona oraz spółka Walgreens Boots Alliance, sprzedawca detaliczny produktów zdrowotnych i kosmetycznych przez sieci aptek.

Tabela dat publikacji raportów okresowych Global Markets w tygodniu 27 czerwca – 1 lipca 2022 r.

DzieńSpółkaTicker
pon., 27 czerwca 2022NIKENKE
śr., 29 czerwca 2022General MillsGIS
śr., 29 czerwca 2022PaychexPAYX
śr., 29 czerwca 2022McCormick & CompanyMKC
czw., 30 czerwca 2022Micron TechnologyMU
czw., 30 czerwca 2022Constellation BrandsSTZ
czw., 30 czerwca 2022Walgreens Boots AllianceWBA

Zobacz także: Rynek USA, FED, Bitcoin, artykuły, analizy w Strefie Inwestorów

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.