Wojna Krwi: Wiedźmińskie Opowieści od CD PROJEKT już w przedsprzedaży. Premiera 23 października | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika Piotr Kwestarz
27 wrz 2018, 16:55

Wojna Krwi: Wiedźmińskie Opowieści od CD PROJEKT już w przedsprzedaży. Premiera 23 października

CD PROJEKT rozpoczął przedsprzedaż najnowszej produkcji, Wojny Krwi: Wiedźmińskie Opowieści - najnowszej gry osadzonej w uniwersum znanym z przygód zabójcy potworów Geralta z Rivii. Premiera gry na komputery PC zaplanowana jest na 23 października. Spółka opublikowała także zwiastun gry.

Przedsprzedaż rusza od dziś

Wojna Krwi: Wiedźmińskie Opowieści jest grą role-playing łącząca eksplorację, zagadki i bitwy karciane, w której gracze powracają do pełnego mrocznych opowieści świata Wiedźmina. Powstała z udziałem deweloperów odpowiedzialnych za najbardziej ikoniczne momenty Wiedźmina 3. Gracze będą przemierzać nowe, pełne poruszających przygód i intrygujących postaci zakątki wiedźmińskiego świata, zbierać zasoby do rozbudowywania armii. Sprawdzą się także w epickich bitwach fabularnych wykorzystujących mechaniki gry GWINT.

- „Wojna Krwi zbliża się wielkimi krokami — włożyliśmy w nią wiele pracy i nie możemy się doczekać premiery. Bardzo dużo zmieniło się od czasu, gdy zapowiedzieliśmy ten projekt. Gra przeszła drogę od fabularnego dodatku do GWINTA do liczącego ponad 30 godzin rozgrywki i 75 zadań pobocznych erpega z krwi i kości. – mówi Marcin Iwiński, współzałożyciel CD PROJEKT.

Już dziś ruszają pre-ordery. Przy tej okazji twórcy przygotowali dla graczy sporo ciekawych dodatków.

- Mamy oficjalną ścieżkę dźwiękową, mapę Lyrii, piękne szkice koncepcyjne, a także wydany przez Dark Horse album z ilustracjami z GWINTA, wiedźmiński komiks ‘Fox Children’ oraz cyfrową zawartość dla GWINT - beczki z kartami, avatary i tytuły dla gracza. – wymienia Iwiński

Jak zwykle, CD PROJEKT przełamuje utarte schematy w branży. Proponowane dodatki nie są tylko dostępne dla osób, które kupią grę przed premierą. Także po premierze każdy gracz otrzyma pełny pakiet.

- Nie chcemy i nie będziemy dzielić naszych gier na kawałki w celach marketingowych. Nieważne kiedy kupisz Wojnę Krwi, zawsze dostajesz pełny pakiet. Jeśli zadajecie sobie pytanie jaki jest w takim razie sens kupowania gry przed premierą, my widzimy przedsprzedaż jako formę wsparcia ulubionych gier i studiów, które za nimi stoją. - tłumaczy Marcin Iwiński


W wersji na komputery PC gra Wojna Krwi zadebiutuje 23 października na platformie GOG. Wersje na konsole PlayStation 4 oraz Xbox One będą miały swoją premierę 4 grudnia. Sugerowana cena detaliczna Wojny Krwi to 99,99 zł.

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.