Przyszłość diagnostyki molekularnej - IPO spółki Genomtec [Webinar z zarządem spółki]
Obrazek użytkownika Webinary
16 paź 2020, 10:45

Przyszłość diagnostyki molekularnej - IPO spółki Genomtec [Webinar z zarządem spółki]

Genomtec to innowacyjna firma z branży technologii medycznej opracowująca rozwiązania dla diagnostyki molekularnej i służby zdrowia - w tym innowacyjny system diagnostyczny Genomtec ID, służący do błyskawicznego wykrywania chorób zakaźnych, w tym SARS-CoV-2. Flagowy projekt spółki pozwoli na wykonywanie analizy molekularnej poza środowiskiem laboratoryjnym, bez konieczności zaangażowania wykwalifikowanego personelu laboratoryjnego. Odpowiednie zaprojektowanie systemu umożliwia przeprowadzenie procesu w bardzo krótkim czasie tj. nawet w 15 min, przy skuteczności równej, a w niektórych przypadkach przekraczającej, jakość testów laboratoryjnych PCR.

Spółka przeprowadzi ofertę publiczną akcji, w ramach której chce pozyskać do 8 mln zł. Dzięki tej kwocie Genomtec ma być gotowy do komercjalizacji swojego flagowego urządzenia. Po zakończonej emisji akcji, spółka będzie przygotowywać się do debiutu na NewConnect. Według założeń zarządu powinien on nastąpić w I kwartale 2021 roku.

W poniedziałek, 19 października 2020 roku o godz. 15:00 zapraszamy na webinar z prezesem zarządu Genomtec, Mironem Tokarskim oraz członkiem zarządu, Jarosławem Oleszczukiem. Podczas spotkania porozmawiamy o publicznej emisji akcji, debiucie na NewConnect oraz rozwoju platformy Genomtec ID. Inwestorzy będą mogli zadawać pytania podczas webinaru.

Rejestracja na webinar

Webinar odbędzie się w poniedziałek, 19 października 2020 r. o godz. 15:00. Wymagana jest wcześniejsza, bezpłatna rejestracja.

Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na webinar

Materiały, które warto przeczytać przed webinarem

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.