Oferta publiczna akcji Two Horizons [Webinar z prezesem zarządu]
Obrazek użytkownika Webinary
25 lut 2021, 09:00

Oferta publiczna akcji Two Horizons [Webinar z prezesem zarządu]

Two Horizons to spółka z branży gier należąca do grupy The Dust. Studio rozwija własne produkcje z gatunku symulatorów. Aktualnie w portfolio znajduje się 6 autorskich tytułów, w tym Hotel Renovator oraz Car Thief Simulator, które trafiły na Global Top Wishlist platformy Steam.

Zgodnie z przyjętą strategią, Two Horizons zamierza docelowo wydawać około 5 tytułów rocznie na PC oraz sukcesywnie portować je na konsole Nintendo Switch, PlayStation oraz Xbox. Gry będą najpierw wydawane w formule wczesnego dostępu na platformie Steam. Spółka niedawno podpisała umowę z inwestorem branżowym, który zapewni Two Horizons wsparcie operacyjne oraz finansowe.

Spółka planuje debiut na rynku NewConnect. Aktualnie trwa publiczna oferta akcji (pre-IPO), w ramach której Two Horizons chce pozyskać 2,5 mln zł m.in. na realizację obecnie produkowanych symulatorów oraz kolejne pre-produkcje. Szczegóły dotyczące prowadzonej oferty znajdują się na stronie www.twohorizons.pl.

W czwartek, 25 lutego 2021 roku o godz. 11:00 zapraszamy na webinar z prezesem zarządu Two Horizons, Jakubem Wolffem. Podczas spotkania omówiona zostanie strategia rozwoju spółki, plany wydawnicze na najbliższe kwartały oraz aktualnie realizowane projekty. Inwestorzy będą mogli zadawać pytania podczas webinaru.

Rejestracja na webinar

Webinar odbędzie się w czwartek, 25 lutego 2021 r. o godz. 11:00. Wymagana jest wcześniejsza, bezpłatna rejestracja.

Kliknij tutaj,aby zarejestrować się na webinar

Materiały, które warto przeczytać przed webinarem

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.