Omówienie wyników finansowych Grupy R22 za 2020 rok [Webinar z zarządem spółki]
Obrazek użytkownika Webinary
15 mar 2021, 12:16

Omówienie wyników finansowych Grupy R22 za 2020 rok [Webinar z zarządem spółki]

Grupa R22 jest jednym z liderów polskiego rynku hostingu i domen. Spółka oferuje usługi wspierające firmy w obecności w Internecie oraz automatyzacji procesów biznesowych, w szczególności w obszarze komunikacji z klientem.

W kwietniu 2020 spółka uruchomiła nową markę cyber_Folks, która docelowo ma scalać wszystkie marki hostingowe należące do Grupy R22. Proces może potrwać kilkanaście miesięcy. Pomimo pandemii COBVID-19, spółka w minionym roku po raz pierwszy w swojej historii giełdowej wypłaciła dywidendę.

Należący do Grupy R22 Vercom dostarcza technologię umożliwiającą integrację i automatyzację różnych kanałów komunikacji elektronicznej. Oferowane rozwiązania i narzędzia pozwalają klientom spółki na skuteczną i efektywną kosztowo komunikację z klientami.

We wtorek, 16 marca 2021 roku o godz. 13:00 zapraszamy na webinar z prezesem zarządu Grupy R22, Jakubem Dwernickiem oraz wiceprezesem zarządu, Robertem Stasikiem. Podczas spotkania porozmawiamy o wynikach finansowych spółki i perspektywach rozwoju Grupy R22. Inwestorzy będą mogli zadawać pytania podczas webinaru.

Rejestracja na webinar

Webinar odbędzie się we wtorek, 16 marca 2021 roku o godz. 13:00. Wymagana jest wcześniejsza, bezpłatna rejestracja.

Kliknij tutaj,aby zapisać się na webinar

Materiały, które warto przeczytać przed webinarem

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.