Oferta publiczna akcji Vercom oraz debiut na GPW [Webinar z przedstawicielami spółki]
Obrazek użytkownika Webinary
14 kwi 2021, 09:47

Oferta publiczna akcji Vercom oraz debiut na GPW [Webinar z przedstawicielami spółki]

Vercom to spółka technologiczna należąca do Grupy R22. Dostarcza chmurowe rozwiązania w modelu CPaaS, czyli Communication Platform as a Service. Działalność spółki obejmuje usługi wykorzystujące cyfrowe kanały komunikacji takie jak: sms, email, push oraz komunikatory (OTT).

Obecnie z usług Grupy Vercom korzystają takie podmioty jak Allegro, OLX.pl, , Answear.com, Rossmann, Żabka, mBank, IKEA i wiele innych. Rozwiązania oferowane przez spółkę pomagają klientom i partnerom pokonać złożoność komunikacji, automatyzować oraz zwiększać jej skalę, zachowując przy tym wysoką dostarczalność i efektywność.

Aktualnie Vercom przygotowuje się do debiutu na Głównym Rynku GPW. Wejście na giełdę będzie związane z emisją nowych akcji oraz częściową sprzedażą akcji przez obecnych akcjonariuszy. Komisja Nadzoru Finansowego zatwierdziła już prospekt emisyjny spółki, który dostępny jest pod adresem https://vercom.pl/ipo

O szczegółach oferty publicznej akcji Vercom oraz planach rozwoju będzie można wysłuchać podczas webinaru z przedstawicielami spółki. W spotkaniu wezmą udział:

  • Krzysztof Szyszka, prezes zarządu,
  • Adam Lewkowicz, wiceprezes zarządu,
  • Tomasz Pakulski, członek zarządu,
  • Robert Stasik, dyrektor finansowy.

Spotkanie odbędzie się w środę, 14 kwietnia 2021 roku o godz. 10:00. W wydarzeniu wezmą udział również przedstawiciele Pekao Investment Banking S.A., który pełni rolę Globalnego Koordynatora oraz Współprowadzącego Księgę Popytu. Wymagana jest wcześniejsza, bezpłatna rejestracja.

Rejestracja na webinar

Webinar odbędzie się w środę, 14 kwietnia 2021 roku o godz. 10:00. Wymagana jest wcześniejsza, bezpłatna rejestracja.

Kliknij tutaj,aby zarejestrować się na webinar

Materiały, które warto przeczytać przed webinarem

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.