Wyniki finansowe CI Games [Webinar z prezesem spółki]
Obrazek użytkownika Webinary
01 wrz 2021, 06:30

Wyniki finansowe CI Games [Webinar z prezesem spółki]

CI Games działa w branży gier blisko 20 lat, a swoje studia produkcyjne ma w Warszawie, Bukareszcie, Barcelonie oraz Stanach Zjednoczonych. Do flagowych projektów spółki należy seria gier Sniper Ghost Warrior oraz Lords of the Fallen.

Na początku czerwca CI Games wydało kolejną już grę z serii snajperskiej – Sniper Ghost Warrior Contracts 2. Tytuł w dniu premiery zadebiutował w wersji na PC oraz konsoli Xbox, natomiast od 24 sierpnia gra jest również dostępna na urządzeniach Playstation. Po dwóch miesiącach od premiery, produkcja osiągnęła poziom rentowności i zwróciła koszty poniesione na produkcję oraz marketing. Spółka wielokrotnie informowała o zdecydowanie lepszej sprzedaży tytułu w porównaniu do Sniper Ghost Warrior Contracts wydanego w 2019 roku.

Jednocześnie CI Games pracuje nad drugą częścią gry Lords of the Fallen, która będzie największym projektem w dotychczasowej historii spółki. Aktualnie trwa przegląd opcji strategicznych, w ramach którego warszawskie studio nie wyklucza pozyskania inwestora branżowego. Doradcą przy tym procesie jest Drake Star Securities LLC.

W czwartek, 2 września 2021 roku o godz. 11:00 zapraszamy na webinar z prezesem zarządu CI Games, Markiem Tymińskim. Podczas spotkania zostaną omówione wyniki finansowe za I półrocze 2021. Inwestorzy będą mogli zadawać pytania podczas webinaru. Spotkanie zostanie poprowadzone w języku angielskim.

Rejestracja na webinar

Webinar odbędzie się w czwartek, 2 września 2021 roku o godz. 11:00. Wymagana jest wcześniejsza, bezpłatna rejestracja.

Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na webinar

Materiały, które warto przeczytać przed webinarem

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.