Co dalej z giełdą i gospodarką w 2016 r. po BREXIT? - czat z Wojciechem Białkiem | StrefaInwestorow.pl

Co dalej z giełdą i gospodarką w 2016 r. po BREXIT? - czat z Wojciechem Białkiem

W czwartkowym referendum Brytyjczycy opowiedzieli się za opuszczeniem Unii Europejskiej. Rynki finansowe zareagowały paniczną wyprzedażą. Wrzawa medialna jednak kiedyś w końcu ucichnie, zmienność spadnie i rynki dostosują się do nowej sytuacji. Jak zatem będzie wyglądała Polska giełda i gospodarka do końca 2016 roku? Czy BREXIT to chwilowa burza, czy dopiero początek problemów całego rozwiniętego świata? O to wszystko będzie można zapytać Wojciecha Białka, analityka CDM Pekao na czacie inwestorskim, który odbędzie się w środę, 29 czerwca 2016 r., w godz. 12:00 - 13:00.

Od początku tygodnia rynki finansowe dyskontowały pozostanie Wielkiej Brytanii w Unii Europejskiej. Sytuacja zmieniła się jednak o 180 stopni i giełdy zareagowały na to paniką. Co jednak się stanie w dłuższym terminie? Analiza sytuacji gospodarczej, cykli koniunkturalnych, wskaźników wyprzedających i indeksów giełdowych może nam pokazać pewne trendy i pomóc stworzyć scenariusze bazowe na dalszą część roku. O pomoc w ich przygotowaniu poprosiliśmy Wojciecha Białka, głównego analityka CDM Pekao.

Już teraz zapraszamy do zadawania pytań

Zapraszamy na czat inwestorski z Wojciechem Białkiem. Spotkanie odbędzie się w środę, 29 czerwca 2016 r., w godz. 12:00 - 13:00. W czasie spotkania nasz specjalny gość chętnie odpowie na pytania na temat polskiej giełdy i gospodarki, czy światowych cykli koniunkturalnych, które tworzą najsilniejsze trendy na rynkach finansowych.

Zapraszamy do zadawania pytań już teraz, za pośrednictwem poczty elektronicznej lub za pośrednictwem aplikacji do czatu (możliwość zadawania pytań została już uruchomiona).

Materiały, które warto przeczytać przed czatem

Zostaw swój e-mail: przypomnimy Ci o zbliżającym się czacie, na kilka minut przed jego rozpoczęciem

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.