"Wezwanie jest decyzją strategiczną. To rozsądna i korzystna propozycja rozstania się inwestorów ze spółką Pelion" - Jacek Szwajcowski, KIPF | StrefaInwestorow.pl

"Wezwanie jest decyzją strategiczną. To rozsądna i korzystna propozycja rozstania się inwestorów ze spółką Pelion" - Jacek Szwajcowski, KIPF

Sejm przegłosował zmiany w ustawie Prawo farmaceutyczne, wprowadzające m.in. ograniczenia w rozwoju sieci aptek. Jej zapisy są w wielu wypadkach niekorzystne dla spółki Pelion. Zdaniem Jacka Szwajcowskiego zmiany regulacyjne są zbyt duże i częste, dlatego warunki prowadzenia biznesu aptecznego w Polsce będą zablokowane. O przyszłości Pelionu oraz o innych pytaniach i wątpliwościach, dotyczących wezwania porozmawiamy na czacie inwestorskim z Jackiem Szwajcowskim, reprezentującym wzywającego, Korporację Inwestycyjną Polskiej Farmacji.

Już w czwartek, 27 kwietnia 2017 r., o godz. 11:00 zapraszamy wszystkich zainteresowanych wezwaniem na akcje Pelion oraz sytuacją na polskim rynku farmaceutycznym na czat inwestorski z Jackiem Szwajcowskim, reprezentującym Korporację Inwestycyjną Polskiej Farmacji.

Już teraz zapraszamy do zadawania pytań

Spotkanie rozpocznie się w czwartek, 27 kwietnia 2017 r., o godz. 11:00, ale zapraszamy do zadawania pytań już teraz (możliwość zadawania pytań została już uruchomiona).

Kliknij tutaj,aby zadać pytanie na czacie

Materiały, które warto przeczytać przed czatem

Zostaw swój e-mail: przypomnimy Ci o zbliżającym się czacie, na kilka minut przed jego rozpoczęciem

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.