"Nasza spółka bardzo szybko się rozwija" - Waldemar Zieliński, prezes zarządu Fabryka Konstrukcji Drewnianych | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika Czaty
25 maj 2017, 11:46

"Nasza spółka bardzo szybko się rozwija" - Waldemar Zieliński, prezes zarządu Fabryka Konstrukcji Drewnianych

Fabryka Konstrukcji Drewnianych to spółka z NewConnect, będąca liderem w segmencie budowy magazynów soli oraz jednym ze znaczących producentów wielkogabarytowych konstrukcji drewnianych w Polsce. 25 maja spółka rozpoczęła publiczną ofertę obligacji, w ramach której oferuje inwestorom 2-letnie obligacje o stałym oprocentowaniu 8,2% w skali roku. Zapisy trwać będą do 6 czerwca 2017 r. Spółka jest otwarta na komunikację i pytania inwestorów, dlatego już w poniedziałek 29 maja, o godz. 12:00 zapraszamy wszystkich zainteresowanych ofertą obligacji i bieżącą sytuacją Fabryki Konstrukcji Drewnianych na czat inwestorski z jej Prezesem, Waldemarem Zielińskim.

Już teraz zapraszamy do zadawania pytań

Zapraszamy na czat inwestorski z Prezesem spółki Fabryka Konstrukcji Drewnianych – Waldemarem Zielińskim, w trakcie którego nasz gość chętnie odpowie na wszystkie pytania na temat spółki, dynamicznie rosnących wyników finansowych, perspektyw rozwoju rynku magazynów soli oraz trwającej oferty obligacji.

Spotkanie rozpocznie się w poniedziałek, 29 maja 2017 r. o godz. 12:00. Zapraszamy do zadawania pytań już teraz (możliwość zadawania pytań została już uruchomiona).

Kliknij tutaj,aby zadać pytanie na czacie

Materiały, które warto przeczytać przed czatem

Zostaw swój e-mail: przypomnimy Ci o zbliżającym się czacie, na kilka minut przed jego rozpoczęciem

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.