Ruszyła pierwsza oferta publiczna akcji NanoGroup – czat inwestorski z Prezesem Zarządu spółki, Markiem Borzestowskim | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika Czaty
16 paź 2017, 11:07

Ruszyła pierwsza oferta publiczna akcji NanoGroup – czat inwestorski z Prezesem Zarządu spółki, Markiem Borzestowskim

NanoGroup to grupa rozwijająca projekty biotechnologiczne i medyczne oparte o nanotechnologię, których zastosowanie może okazać się przełomowe dla onkologii, transplantologii i krwiodawstwa. Obecnie w swoim portfolio posiada pięć zaawansowanych projektów biotechnologicznych, w tym trzy są na etapie badań przedklinicznych. Spółka chce się dynamicznie rozwijać, dlatego planuje pozyskać do 45 mln zł poprzez emisję akcji w ramach IPO.

Środki z oferty publicznej zostaną przeznaczone na realizację trzech strategicznych celów NanoGroup:

  • Cel #1 Finansowanie wkładów własnych do obecnych oraz planowanych projektów badawczych
  • Cel #2 Akwizycje 4 projektów badawczych w obszarze onkologii realizowanych przez firmy spoza NanoGroup
  • Cel #3 Rozbudowa laboratorium badawczego oraz zwierzętarni

Zapraszamy na czat inwestorski z Markiem Borzestowskim, Prezesem Zarządu NanoGroup, na którym rozmawiać będziemy o trwającej publicznej ofercie akcji, realizowanych projektach badawczych oraz planach rozwoju spółki. Spotkanie odbędzie się w czwartek, 19 października 2017 r. o godz. 11:00. Zapraszamy do zadawania pytań już teraz.

Już teraz zapraszamy do zadawania pytań!

Spotkanie rozpocznie się w czwartek, 19 października 2017 r., o godz. 11:00, ale zapraszamy do zadawania pytań już teraz (możliwość zadawania pytań została już uruchomiona).

Kliknij tutaj,aby zadać pytanie na czacie

Materiały, które warto przeczytać przed czatem

Zostaw swój e-mail: przypomnimy Ci o zbliżającym się czacie, na kilka minut przed jego rozpoczęciem

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.