Czat z zarządem CD PROJEKT: Adam Kiciński i Piotr Nielubowicz odpowiedzą na pytania po wynikach finansowych za 2017 r. | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika Czaty
19 mar 2018, 08:49

Czat z zarządem CD PROJEKT: Adam Kiciński i Piotr Nielubowicz odpowiedzą na pytania po wynikach finansowych za 2017 r.

CD PROJEKT, twórca trylogii gier o Wiedźminie, konsekwentnie realizuje plan rozwoju. Spółka opiera go na dwóch silnych fundamentach - produkcji gier w ramach studia deweloperskiego CD PROJEKT RED oraz globalnej cyfrowej dystrybucji realizowanej przez serwis GOG.com. Już wkrótce, bo 22 marca 2018 r. poznamy wyniki Grupy Kapitałowej CD PROJEKT za 2017 r.

O nich i o najważniejszych osiągnięciach Grupy w 2017 roku będziemy rozmawiać na czacie, który odbędzie się jeszcze tego samego dnia, czyli w czwartek, 22 marca 2018 r. o godz. 14:00. CD PROJEKT reprezentować będą Adam Kiciński, Prezes Zarządu oraz Piotr Nielubowicz, Wiceprezes Zarządu ds. finansowych.

CD PROJEKT cały czas pracuje nad swoimi nowymi produkcjami. W 2018 r. GWINT wyjdzie z etapu publicznych beta testów i osiągnie status premiery. Spółka na ten rok zaplanowała także premierę Wojny Krwi – wielogodzinnej kampanii fabularnej GWINTA, skierowanej do jednego gracza. Równocześnie CD PROJEKT kontynuuje pracę nad grą Cyberpunk 2077, co wciąż owiane jest tajemnicą.

Wkrótce, czyli już 16 marca, CD PROJEKT awansuje także do WIG20, czyli indeksu 20 największych i najbardziej płynnych spółek na rynku głównym GPW. Zainteresowanie akcjami spółki może okazać się więc jeszcze większe niż dotychczas.

Kliknij tutaj,aby zadać pytanie na czacie

Już teraz zapraszamy do zadawania pytań!

Spotkanie rozpocznie się w czwartek, 22 marca 2018 r., o godz. 14:00, ale zapraszamy do zadawania pytań już teraz (możliwość zadawania pytań została już uruchomiona).

Kliknij tutaj,aby zadać pytanie na czacie

Materiały, które warto przeczytać przed czatem

Zostaw swój e-mail: przypomnimy Ci o zbliżającym się czacie, na kilka minut przed jego rozpoczęciem

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.