Sytuacja finansowa i perspektywy rozwoju Grupy UNIMOT - czat inwestorski po wynikach finansowych za I pół. 2018 r. | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika Czaty
20 sie 2018, 08:59

Sytuacja finansowa i perspektywy rozwoju Grupy UNIMOT - czat inwestorski po wynikach finansowych za I pół. 2018 r.

UNIMOT jest spółką giełdową, specjalizującą się w obrocie paliwami płynnymi, gazowymi i energią elektryczną. Już 22 sierpnia 2018 r. poznamy jej raport i wyniki finansowe za I półrocze 2018 r. O nich i o perspektywach rozwoju Grupy UNIMOT będzie można porozmawiać z przedstawicielami spółki na czacie inwestorskim, który odbędzie się w czwartek, 23 sierpnia 2018 r. o godz. 09:00.

W czacie inwestorskim spółkę UNIMOT reprezentować będą Adam Sikorski, od 21 sierpnia prezes zarządu, Robert Brzozowski, wiceprezes zarządu oraz Marek Moroz, wiceprezes zarządu ds. finansowych. Już teraz zapraszamy do zadawania pytań.

Już teraz zapraszamy do zadawania pytań

Spotkanie rozpocznie się w czwartek, 23 sierpnia 2018 r., o godz. 09:00, ale zapraszamy do zadawania pytań już teraz (możliwość zadawania pytań została już uruchomiona).

Kliknij tutaj,aby zadać pytanie na czacie

Materiały, które warto przeczytać przed czatem

Zostaw swój e-mail: przypomnimy Ci o zbliżającym się czacie, na kilka minut przed jego rozpoczęciem

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.