Czat inwestorski Ambra - Sytuacja finansowa po wynikach za I kwartał 2018 r.
Obrazek użytkownika Czaty
09 lis 2018, 11:04

„Rynek alkoholi jest rynkiem rosnącej wartości” – czat z Grupą Ambra po wynikach za I kw. 2018 r.

AMBRA to czołowy producent, importer i dystrybutor win w Europie Środkowo-Wschodniej. Spółka regularnie wypłaca dywidendę i systematycznie zwiększa przychody. Konsekwentnie komunikuje się także z rynkiem i inwestorami, za co została doceniona w konkursie Złota Strona Emitenta w kategorii Lider Komunikacji Online. Już 13 listopada poznamy wyniki finansowe Ambry za I kw. 2018/2019 r.

Zapraszamy na czat inwestorski z prezesem zarządu spółki, Robertem Ogórem oraz wiceprezesem, Piotrem Kaźmierczakiem, na którym rozmawiać będziemy o wynikach finansowych spółki oraz o planach dalszego rozwoju. Spotkanie odbędzie się we wtorek, 13 listopada 2018 r. o godz. 14:30. Zapraszamy do zadawania pytań już teraz.

Już teraz zapraszamy do zadawania pytań!

Spotkanie rozpocznie się we wtorek 13 listopada 2018 r., o godz. 14:30, ale zapraszamy do zadawania pytań już teraz (możliwość zadawania pytań została już uruchomiona).

Kliknij tutaj,aby zadać pytanie na czacie

Materiały, które warto przeczytać przed czatem:

Zostaw swój e-mail: przypomnimy Ci o zbliżającym się czacie, na kilka minut przed jego rozpoczęciem

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.