Czat inwestorski LUG SA – Sytuacja finansowa po wynikach za III kw. 2018 r.
Obrazek użytkownika Czaty
13 lis 2018, 09:20

Sytuacja finansowa LUG S.A. po wynikach za III kw. 2018 r. – zapraszamy na czat z prezesem spółki, Ryszardem Wtorkowskim

LUG S.A. to czołowy producent systemowych rozwiązań z zakresu profesjonalnej techniki świetlnej. Grupa sprzedaje swoje produkty w Polsce oraz w kilkudziesięciu krajach na całym świecie. Według szacunkowych danych za III kwartał br., spółka poprawiła wyniki finansowe osiągając 42,94 mln zł przychodów ze sprzedaży i wypracowując 2,44 mln zł zysku netto. Dodatkowo wzmocniła swoją pozycje na rynkach zagranicznych otwierając pierwszą zagraniczną fabrykę w Argentynie oraz zakładając nową spółkę akcyjną w Istambule – LUG Turkey. Grupa otrzymała też nominację do Nagrody Gospodarczej Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej w kategorii „Firma rodzinna”. 14 listopada spółka opublikuje wyniki za III kw. 2018 r.

Zapraszamy na czat inwestorski z prezesem zarządu LUG, Ryszardem Wtorkowskim, na którym rozmawiać będziemy o sytuacji finansowej spółki, otwarciu fabryki w Argentynie i jej wpływie na obecność spółki na rynkach Ameryki Południowej, perspektywach rynku oświetleniowego na przełomie 2018 i 2019 r. oraz o realizacji strategicznych kierunków rozwoju LUG. Spotkanie odbędzie się w czwartek, 15 listopada 2018 r. o godz. 10:00. Zapraszamy do zadawania pytań już teraz.

Już teraz zapraszamy do zadawania pytań!

Spotkanie rozpocznie się w czwartek, 15 listopada 2018 r., o godz. 10:00, ale zapraszamy do zadawania pytań już teraz (możliwość zadawania pytań została już uruchomiona).

Kliknij tutaj,aby zadać pytanie na czacie

Materiały, które warto przeczytać przed czatem:

Zostaw swój e-mail: przypomnimy Ci o zbliżającym się czacie, na kilka minut przed jego rozpoczęciem

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.