Czat inwestorski Grupa BIK – Sytuacja finansowa i perspektywy rozwoju
Obrazek użytkownika Czaty
06 gru 2018, 10:32

"Planujemy dalszy wzrost powierzchni naszych inwestycji logistycznych" – czat z prezesem Biura Inwestycji Kapitałowych, Mirosławem Koszanym

Biuro Inwestycji Kapitałowych działa na rynku nieruchomości komercyjnych, specjalizując się przede wszystkim w budowie, wynajmie i zarządzaniu nowoczesnymi powierzchniami magazynowymi o pow. blisko 70 tys. mkw. Grupa prowadzi również działalność deweloperską w zakresie budowy i wynajmu nieruchomości handlowych, w segmencie parków handlowych (retail parków). Spółka korzysta także z dynamicznego rozwoju branży e-commerce i wynikającego z tego wzrostu zapotrzebowania na magazyny wielkopowierzchniowe i centra logistyczne.

Zapraszamy na czat inwestorski z Mirosławem Koszanym, prezesem zarządu Grupy BIK, podczas którego rozmawiać będziemy o rozbudowie inwestycji w Sosnowcu i Krakowie, perspektywach rynku magazynowego i handlowego, bieżącej sytuacji finansowej i dalszych planach rozwoju spółki na 2019 rok. Spotkanie odbędzie się w czwartek, 13 grudnia 2018 r. o godz. 11:00.

Już teraz zapraszamy do zadawania pytań

Spotkanie rozpocznie się w czwartek, 13 grudnia 2018 r., o godz. 11:00, ale zapraszamy do zadawania pytań już teraz (możliwość zadawania pytań została już uruchomiona).

Kliknij tutaj,aby zadać pytanie na czacie

Materiały, które warto przeczytać przed czatem:

Zostaw swój e-mail: przypomnimy Ci o zbliżającym się czacie, na kilka minut przed jego rozpoczęciem

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.