Sytuacja w branży ochrony zdrowia i perspektywy w 2019 roku - czat z Piotrem Sucharskim, prezesem Grupy NEUCA | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika Czaty
21 sty 2019, 09:50

Sytuacja w branży ochrony zdrowia i perspektywy w 2019 roku - czat z Piotrem Sucharskim, prezesem Grupy NEUCA

Ochrona zdrowia to jedna z bardziej perspektywicznych branż, zarówno w Polsce, jak i na świecie. Starzejące się społeczeństwa oraz szereg chorób cywilizacyjnych, sprawiają, że potrzeby ludzi w zakresie ochrony zdrowia rosną z roku na rok. Te trendy sprzyjają takim spółkom, jak Grupa NEUCA, która jest czołowym dostawcą produktów i usług na rynku zdrowia w Polsce - jej udziały w rynku hurtu aptecznego w trzecim kwartale 2018 r. wyniosły blisko 29%. Zapraszamy do wzięcia udziału w czacie z Piotrem Sucharskim, prezesem Grupy NEUCA, który odbędzie się we wtorek, 29 stycznia 2019 r. o godzinie 12:00.

NEUCA - lider na polskim rynku hurtu aptecznego

Grupa NEUCA aktywnie współpracuje z niezależnymi aptekami w ramach rynkowych aktywności np. w programie Partner+, sprzedaje farmaceutyki pod marką własną i rozwija biznesy skierowane do pacjenta takie jak przychodnie lekarskie, badania kliniczne, telemedycynę i e-commerce (platformy: ortopedio.pl, apteline.pl)

Kliknij tutaj, aby zadać pytanie na czacie

Grupa NEUCA w ciągu trzech kwartałów 2018 r. wypracowała 73,9 mln zł zysku netto bez zdarzeń jednorazowych, czyli o 8% więcej niż przed rokiem. W samym trzecim kwartale 2018 r. spółka zarobiła 22,2 mln zł netto (wzrost o 3%). Jednocześnie Grupa osiągnęła wysoką marżę brutto na poziomie 10,3%, czyli o 0,2 p.p. więcej wobec trzeciego kwartału 2017 r.

Już teraz zapraszamy do zadawania pytań

Zapraszamy na czat z prezesem Grupy NEUCA – Piotrem Sucharskim, w trakcie którego nasz gość odpowie na pytania dotyczące perspektyw rozwoju w branży ochrony zdrowia w 2019 roku, zmian rynkowych i prawnych, sytuacji finansowej spółki, inwestycji w innowacje oraz prowadzenia dalszej polityki dywidendowej.

Kliknij tutaj, aby zadać pytanie na czacie

Spotkanie rozpocznie się we wtorek, 29 stycznia 2019 r. o godz. 12:00. Zapraszamy do zadawania pytań już teraz (możliwość zadawania pytań została już uruchomiona).

Materiały, które warto przeczytać przed czatem

Zostaw swój e-mail: przypomnimy Ci o zbliżającym się czacie, na kilka minut przed jego rozpoczęciem

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.