Czat inwestorski CI Games – Emisja akcji i nowe projekty
Obrazek użytkownika Czaty
04 cze 2019, 12:43

Emisja akcji oraz perspektywy rozwoju na rynku gamingowym - zapraszamy na czat inwestorski z prezesem Zarządu CI Games

CI Games to spółka działająca w branży gier wideo, znana przede wszystkim z takich tytułów jak „Sniper Ghost Warrior” i "Lords of the Fallen”. Jeszcze w 2019 r. CI Games planuje wydanie „Sniper Ghost Warrior Contacts” oraz dwóch tytułów w ramach działalności wydawniczej. Najnowszą grę zaprezentuje podczas targów E3 w Los Angeles. Spółka prowadzi emisję akcji, z której chce pozyskać około 10 mln zł. Środki mają zostać przeznaczone na rozbudowę wewnętrznego zespołu deweloperskiego, wsparcie promocji gier oraz rozwój działalności wydawniczej.

O emisji akcji oraz nowych projektach CI Games będzie można porozmawiać na czacie inwestorskim, który odbędzie się 5 czerwca 2019 r. o godz. 15:00. W spotkaniu spółkę reprezentować będzie Prezes Zarządu, Marek Tymiński. Już teraz zapraszamy do zadawania pytań.

Już teraz zapraszamy do zadawania pytań

Spotkanie rozpocznie się w środę, 5 czerwca 2019 r., o godz. 15:00, ale zapraszamy do zadawania pytań już teraz (możliwość zadawania pytań została już uruchomiona).

Kliknij tutaj, aby zadać pytanie na czacie

Materiały, które warto przeczytać przed czatem

Zostaw swój e-mail: przypomnimy Ci o zbliżającym się czacie, na kilka minut przed jego rozpoczęciem

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.